banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

EN YÜKSEK Mİ EN DÜŞÜK MÜ???

Düzce Belediyesi tarafından basına gönderilen açıklamada,  BELTAŞ’ın ihaleyi en yüksek fiyat verdiği  yazarken, sosyal medyasında paylaştığı metinde en düşük fiyat verdiği için aldığı yazıldı. Kafalar karıştı.. BELTAŞ ihaleyi en yüksek..

EN YÜKSEK Mİ EN DÜŞÜK MÜ???

Düzce Belediyesi tarafından basına gönderilen açıklamada,  BELTAŞ’ın ihaleyi en yüksek fiyat verdiği  yazarken, sosyal medyasında paylaştığı metinde en düşük fiyat verdiği için aldığı yazıldı. Kafalar karıştı.. BELTAŞ ihaleyi en yüksek fiyat verdiği için mi yoksa en düşük fiyat verdiği için mi aldı???

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından müjdesi verilen Düzce Belediyesi İtfaiye Teşkilatının yeni binası için yapılan ihale sonuçlandı. İhaleyi alan firmanın şartları yerine getirememesi nedeniyle ikinci firma olan Düzce Belediyesi şirketlerinden BELTAŞ ihaleyi aldı. Ancak ihaleyi alan BELTAŞ’ın, en yüksek fiyatı veren mi yoksa en düşük fiyatı veren firma mı olduğu anlaşılamadı.

 

İhale sonuçlarını Basın kuruluşlarına haber olarak atan Düzce Belediyesi “İtfaiye Müdürlüğünün yeni binası için yapılan ilk ihaleyi kazanan firmanın şartları yerine getirmemesinden ötürü ihale 2’nci en yüksek fiyatı veren firmaya verildi” derken,  Düzce Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan metinde İtfaiye Müdürlüğünün yeni binası için yapılan ilk ihaleyi kazanan firmanın şartları yerine getirmemesinden ötürü ihale 2’nci en düşük fiyatı veren firmaya verildi” denildi.

BELTAŞ’ın ihaleyi en yüksek fiyat verdiği için mi yoksa en düşük fiyat verdiği için mi aldığı bilinmiyor.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL