banner
Güncel

ERDOĞAN HALKA İNİN DEDİ

AK Parti Belediye Başkanları toplantısında belediye başkanlarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek” diyerek başkanlara, çarşı pazardan ayağını kesmemesi talimatı verdi…

ERDOĞAN HALKA İNİN DEDİ

AK Parti Belediye Başkanları toplantısında belediye başkanlarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek” diyerek başkanlara, çarşı pazardan ayağını kesmemesi talimatı verdi. Erdoğan bu cümleleri kurduğunda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de o salondaydı.

 

AK Parti Belediye Başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz. İhaleleri mutlaka şeffaf bir şekilde gerçekleştirin, hatta canlı yayınlayın” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili belediye başkanlarına seslenerek, “Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “Sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz” diye konuştu.

 

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek. Bunun için sizlerden özellikle şehrinizin her bir hanesine ulaşarak, sorunları yerinde görmenizi özellikle rica ediyorum. Halkımızla kapı dışından değil, kapılar çalınarak, evlere misafir olmaya mecburuz.

AK Partili belediye başkanı her zaman ulaşılabilir olmalı, çarşıdan-pazardan ayağını kesmemeli. İhaleleri mutlaka şeffaf bir şekilde gerçekleştirin, hatta canlı yayınlayın.

Sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz. Bizim siyasetteki varlık gayemiz birilerine imtiyaz sağlamak, birilerine menfaat devşirmek değildir. Bizim öncelikle vazifemiz halkımıza, ülkemize, insanımıza hizmet etmektir. Türkiye’nin tamamında adalet ve kalkınmayı tesis etmektir.

 

Erdoğan bu konuşmayı yaparken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de o salondaydı.  Halkın içine karışmakta zorluk çeken ve hatta ofisini Kültür Merkezine taşıyan Özlü’nün bu tavrı, 2023 seçimlerinde  cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçlarına etki edecek mi bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL