banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Faruk Özlü Yine yok yine yok!!!!!

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni kısıtlamalar gölgesinde kutlandı. Tüm STK’lar ve kurumlar  kutlama programına katılırken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü temsilen Hüdaver Gösterişli kutlamalara katıldı.   Düzce Belediye Başkanlığına..

Faruk Özlü Yine yok yine yok!!!!!

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni kısıtlamalar gölgesinde kutlandı. Tüm STK’lar ve kurumlar  kutlama programına katılırken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü temsilen Hüdaver Gösterişli kutlamalara katıldı.

 

Düzce Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana hiçbir bayram törenine katılmayan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, bugün kutlanan Cumhuriyet Bayramı törenlerine de katılmadı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamalarında ön saflarda yer alan Özlü,  Seçme ve seçilme hakkını kazanmasına vesile olan Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. Kutlama törenlerine katılmamayı tercih etti.

Yine TBMM’nde kendisine milletvekili olma hakkı tanınan Fahri Çakır da kutlamalar da yer almayan isim oldu.

Düzce Milletvekillerinden Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz, Düzce’de ki törenlerde yerini alarak, vatandaştan da takdir topladı.

YORUMLAR (1)

  1. DUYARLI diyorki:

    ART NİYETLİ OLMAYALIM…GÖSTERİŞTEN UZAK HİZMET ETMEK DAHA İYİDİR. MUTLAKA BİR MAZERETLERİ VARDIR. HER İKİ SNİNDE CUMHURİYETLE MESELELERİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM.

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL