banner
Düzce Yerel Gündem

GİRİŞTE ÜCRET VAR AMA İÇERDE TUVALET YOK!!!

Aydınpınar şelalesine gidenler tesislerin tuvaletleri kapalı olduğu için tuvalet ihtiyaçlarını giderecek yer bulamıyorlar.   Düzce BELTUR tarafından işletilen Aydınpınar Şelalesi pandemi döneminde de şehrin en çok turist çeken bölgelerinin arasında..

GİRİŞTE ÜCRET VAR AMA İÇERDE TUVALET YOK!!!

Aydınpınar şelalesine gidenler tesislerin tuvaletleri kapalı olduğu için tuvalet ihtiyaçlarını giderecek yer bulamıyorlar.

 

Düzce BELTUR tarafından işletilen Aydınpınar Şelalesi pandemi döneminde de şehrin en çok turist çeken bölgelerinin arasında yer aldı. Ancak şelaledeki tesisler kapalı olduğundan , insanlar büyük mağduriyet yaşıyor. Tesisler kapalı  ancak, gelen araçlardan para alınması tepkilere neden olurken insanlar ise tuvalet ihtiyaçlarını giderecek yer bulamıyor. Çünkü tesislerle birlikte tuvaletlerde kapalı.

Düzce zengin turizm destinasyonları ile Türkiye’nin ender illeri arasında yer alıyor. Birden çok turizm çeşitliliğinin yapılabildiği şehirde, şelaleler en büyük zenginliği oluşturuyor. Samandere ve Aydınpınar şelalelerini ise Düzce Belediyesi Turizm tanıtım şirketi BELTUR işletiyor.

Pandemi döneminde bile Türkiye’nin birçok ilinden şelaleleri görmek ve salgının stresinden arınmak için insanlar bu alanlara akın etti. Ancak Aydınpınar Şelalesi Düzce’ye gelen turistler için büyük hayal kırıklığı oldu. Pandemi döneminde BELTUR tarafından işletilen Aydınpınar Şelale tesisleri kapatıldı. Tesisler kapatılmasına karşın şelalenin eşsiz doğasını görmeye gelenler araç başına ücret ödemeye devam etti. Tatil yapmaya, stres atmaya gelenlerin yeme, içme gibi ihtiyaçlarını görebilecekleri tesisler kapatılırken ücret ödeme noktalarının açık tutulması Aydınpınar Şelalesini görmeye gelenlerin tepkisine neden oldu.

Diğer taraftan tesisler kapatılınca tuvaletlerde kapatıldı. İnsanlar ise doğa harikası Aydınpınar şelalesinde tuvalet ihtiyaçlarını karşılayamaz oldu.  Şelaleyi gezmeye gelen turistler girişine para ödedikleri alanda tuvaletlerin kapalı olması dolayısı ile mağduriyet yaşıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL