banner
Düzce Yerel Ekonomi Genel Gündem

Gün Düzceli esnafa sahip çıkma günüdür

Pandemi dolayısıyla zor günler geçiren Düzceli esnaflarımıza Düzce Ahali Gazetesi olarak bizde destek veriyoruz ve alışverişimizi Düzceli esnaflarımızdan yapıyoruz.   Düzce’de pandemiden en çok etkilenen lokanta ve kafe esnafı, paket..

Gün Düzceli esnafa sahip çıkma günüdür

Pandemi dolayısıyla zor günler geçiren Düzceli esnaflarımıza Düzce Ahali Gazetesi olarak bizde destek veriyoruz ve alışverişimizi Düzceli esnaflarımızdan yapıyoruz.

 

Düzce’de pandemiden en çok etkilenen lokanta ve kafe esnafı, paket servis yaparak günü kurtarmaya çalışıyor. On binlerce çalışanı olan esnafların çoğu çalışanlarının bir kısmını işten çıkarmak zorunda kaldı.  Bir kısmı ise tamamen işletmesini kapattı. Direnen esnaflarda paket servis yaparak işletmesini ayakta tutmaya çalışıyor.

Bu noktada Düzceli esnafın Düzcelilerin desteğine ihtiyacı var. Gün birlik olma günü diyerek paket servis yaparak işletmesini ayakta tutmak için direnen esnafta destek olmak, tüm Düzcelilerin görevi. Çünkü küçük esnaf bizi biz yapan milli ve yerli değerlerimize sahip çıkandır.

Yerel esnaftan alışveriş demek paranın ülke ekonomisinde kalması, ilimizin kalkınması demektir.

Gün birlik günü, gün esnafa sahip çıkma günüdür.

Düzce Ahali Gazetesi olarak Düzceli esnafımıza destek oluyor, paket servisimizi Düzceli esnaflarımızdan almayı tercih ediyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL