banner
Gündem

GÜNDEM MHPLİ YILMAZ’DAN MESLİSTE YUMRUK YUMRUĞA KAVGA!

Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi’ni görüşmek üzere toplanan TBMM Genel Kurulu’nda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel yumruklaştı. Yaşanan kavga üzerine, TBMM Başkanvekili Celal Adan, birleşime..

GÜNDEM MHPLİ YILMAZ’DAN MESLİSTE YUMRUK YUMRUĞA KAVGA!
Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi’ni görüşmek üzere toplanan TBMM Genel Kurulu’nda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel yumruklaştı. Yaşanan kavga üzerine, TBMM Başkanvekili Celal Adan, birleşime ara verdi.
TBMM Genel Kurulu, ‘Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi’ni görüşmek üzere Meclis Başkan Vekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Grup önerileri üzerine milletvekillerinin konuşmaları devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Levent Bülbül, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in sataşma olmamasına rağmen AK Parti milletvekillerine sürekli cevap verdiğini söyleyerek tepki gösterdi. Bülbül söz isteyerek, “Bıktık artık ya böyle bir şey olamaz. Size sataşma olmamasına rağmen sürekli cevap veriyorsunuz” dedi. Bunun üzerine Milliyetçi Hareket Partisi ve CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.
 
MHP’Lİ YILMAZ, CHP’Lİ GÖKÇEL İLE YUMRUK YUMRUĞA KAVGA ETTİ!
 
Milletvekillerinin ayağa kalkması üzerine oturuma ara verildi. Verilen arada genel kurulda Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel yumruk yumruğa kavga etti.  CHP’li Özel ve diğer milletvekilleri araya girerek Yılmaz’ı sakinleştirmeye çalıştı. CHP’li Cengiz Gökçel ise milletvekilleri tarafından genel kuruldan çıkarıldı.
 
İL BAŞKANI CEMŞİT’TEN YILMAZ’A KINAMA !
 
Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi’nin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu’nda MHP Düzce milletvekili Ümit Yılmaz,CHP Mersin Milletvekilimiz Cengiz Gökçel’e barbarca bir tavır sergileyip, şiddette baş vurmuştur.
Parlamento binasında gerçekleşen bu saldırının hiçbir izahı olamaz. Sayın vekilimiz Cengiz Gokcel’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, yapılan bu çirkin saldırıyı, CHP DÜZCE İl Başkanı olarak esefle kınıyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL