banner
Düzce Yerel Ekonomi

Güneşin Kadınları Kooperatifi açılıyor

Kadın emeği ve dayanışması için kurulan Güneşin Kadınları Kooperatifi’nin açılışı 2 Kasım Pazartesi günü saat 13.00’de gerçekleştirilecek.   İyi Parti’nin tüm Türkiye genelinde, kadın emeğine sahip çıkmak ve kadın emeğini..

Güneşin Kadınları Kooperatifi açılıyor

Kadın emeği ve dayanışması için kurulan Güneşin Kadınları Kooperatifi’nin açılışı 2 Kasım Pazartesi günü saat 13.00’de gerçekleştirilecek.

 

İyi Parti’nin tüm Türkiye genelinde, kadın emeğine sahip çıkmak ve kadın emeğini ekonomiğe kazandırmak amacıyla kadın ve sosyal Politikalar il başkan yardımcılıkları vesilesi ile kurdurttuğu Güneşin Kadınları Kooperatifi, Düzce’de kurulum çalışmalarını tamamladı. 2 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 13.00’da Kültür Mahallesi Süleyman Kuyumcu Caddesi No 59/A adresindeki kooperatifin açılışı törenle yapılacak.

 

Kadın emeği ve dayanışmasını ekonomik olarak da kadınlara katkı sağlayacak bir çerçeve içerisine oturtan ve Düzceli kadınlar için çok önem arz ettiğine inanılan Güneşin Kadınları Kooperatifi’nin  açılışına İYİ Parti Sosyal Politikalar ve Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu’nun da katılacağı belirtilerek, açılışa tüm Düzceliler davet edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL