banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Halk bıktı

Düzce’de Ümit sokak olarak bilinen  Gaziantep Caddesinin arka sokağında yaşayan vatandaşlar, sokakta bulunan meyhanelerden bıktı.   Düzce’nin merkezinde yer alan Gaziantep Caddesi’nin hemen arkasındaki Ümit Sokak ve Zübeyde Hanım sokak’ta..

Halk bıktı

Düzce’de Ümit sokak olarak bilinen  Gaziantep Caddesinin arka sokağında yaşayan vatandaşlar, sokakta bulunan meyhanelerden bıktı.

 

Düzce’nin merkezinde yer alan Gaziantep Caddesi’nin hemen arkasındaki Ümit Sokak ve Zübeyde Hanım sokak’ta yaşayan insanlar yetkililerden bir çözüm bekliyor. Sokakta yer alan meyhaneler nedeniyle akşam saatlerinde dışarı çıkamadıklarını belirten vatandaşlar, “Her akşam bir vukuat oluyor bu sokakta. Kavga dövüş vurgun. Ne biz ne de çocuklarımız hava karardıktan sonra sokağa çıkamaz olduk. Defalarca dilekçe yazıp Belediyeye, valiliğe, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirdik. Cimer’e bile yazdık ama sonuç alamadık. Bazı dükkanlarda kumar oynatıldığı söyleniyor. Lütfen yetkililer  Ümit sokak ve Zübeyda Hanım sokak  yaşayan bizlerin sesini duysun” diyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL