banner
Düzce Yerel Gündem

HALK ESKİ BAŞKANLARA DA GÜVENMEMİŞ OLMUYOR MU?

Düzce  Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2 yılını değerlendirdiği sunumda muhalefet için, susup oturmalarını, kendilerine seçimlerde Düzcelilerin güvenmediğini söyledi.  Aynı Özlü, ilçelerinde iktidar partisinden seçime girmiş ve kazanamamış, yani halkın güvenmediği..

HALK ESKİ BAŞKANLARA DA GÜVENMEMİŞ OLMUYOR MU?

Düzce  Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2 yılını değerlendirdiği sunumda muhalefet için, susup oturmalarını, kendilerine seçimlerde Düzcelilerin güvenmediğini söyledi.  Aynı Özlü, ilçelerinde iktidar partisinden seçime girmiş ve kazanamamış, yani halkın güvenmediği eski başkanlara belediye şirketlerinde görevler verdi.

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları basına anlattığı toplantıda, eski belediye başkanlarına şirketlerde görev vermesiyle ilgili, sorulan bir soruya cevap verirken, muhalefet partilerine, “Bu konuşanlar boş konuşuyor. Millet açık ara  farkla bize güvenerek, AK Parti’ye  ve bana oy verdi. Muhalefete güvenmedi. Millet size güvenmemiş oy vermemiş, siz susacaksınız! Oturacaksınız seçim zamanını bekleyeceksiniz. 3 sene sonra millet sizi seçsin gelin belediyeyi siz yönetin. Milletin  güvenmediği adamların lafına itibar etmeyin” diyerek, iyisiyle kötüsüyle  eski başkanlarla çalışmayı kendisinin  takdiri olduğunu dile getirdi.

Sayın Faruk Özlü’ye soruyoruz!!!

Sizin yaklaşımınızla, ilçelerinde iktidar partisi adayı olarak seçime giren ve kaybeden bu başkanlara da halk güvenmemiş olmuyor mu? Halk bu başkanlara da “Millet size güvenmemiş oy vermemiş, siz susacaksınız! Oturacaksınız seçim zamanını bekleyeceksiniz. 3 sene sonra millet sizi seçsin gelin belediyeyi siz yönetin. Milletin  güvenmediği adamların lafına itibar etmeyin” demiş mi oluyor.

Peki yine sizin söyleminizle, halkın güvenmediği ve başkan seçmediği , ilçesinden seçim itibariyle muhalefet olan bu başkanlara görev verirken, muhalefet ile ilgili söylediklerinizle ters düşmüyor musunuz?

Ahali Gazetesi olarak önceki sayımızda, eski başkanlarla ilgili eğitim ve seçim sonuçlarını yayınlayarak, liyakat bazlı bir atama mı olduğunu sormuştuk. Eski başkanların eğitim durumlarına bakınca aslında görevlendirildikleri şirketlerle  en azından bir çoğunun doğru ilişkilendirildiğini görmek çok mümkünken, sizin bu  durumu farklı bir mecraya çekmeniz ne kadar doğru?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL