banner
Güncel

Hayatından seni üzerleri çıkart..

  Bütün problemlerime minnettarım. Her birinin üstesinden geldikçe güçlendim  veya öyle hissediyordum kendimi bir nevi ödüllendiriyordum belkide.ve şimdi olumsuzlukları yenmek  için daha da güçlüyüm söyleyip zorluklarla gelişmeye  böyle kararlıyım. Her..

Hayatından seni üzerleri çıkart..

 

Bütün problemlerime minnettarım. Her birinin üstesinden geldikçe güçlendim  veya öyle hissediyordum kendimi bir nevi ödüllendiriyordum belkide.ve şimdi olumsuzlukları yenmek  için daha da güçlüyüm söyleyip zorluklarla gelişmeye  böyle kararlıyım. Her zaman içinizden geçirin kendimi geçmiş için affediyorum ve kalbimi ileriki tüm güzel şeylere açıyorum.

Hayatımdaki en güzel insanlar yenilgiyi acıyı yaşamış dipleri görüp te kendi çabasıyla yolunu çizmiş insanlardır. Her zaman inanıyorum geçmişten ders alan insanlar geçmişle yaşarsa  gelecekten nefret edeceklerini çok iyi bilirler. O yüzden bir süre sonra boş insanlar pek te umurunda olmuyor. Kimseyi değiştirmeyi değil de sadece uzak durmaya çalışıyorsun.

Bu hayatta çok gereksiz boş konuşanlar mı hal ve hareketlerine dikkat etmeyen toplumda nasıl konuşacaklarını beceremeyen insanlar mi  yada  sessiz kalıp güzel isler başaranlar mı  kıymetli Sizce.. hangisi bu hayatta başarılı olur hangisi sizleri islerinizde yüceltir. Hala anlamıyorsunuz bu gereksiz insanlar geçmişi güzel olmayan insanlar sizlere bir sure sonra dibi gösterir ve başarılı islerinize leke bıraktırır. lütfen artık bugünden itibaren neleri değiştirebilirim hayatımdan kimleri çıkartabilirim ki çevrede saygın bir insan olurum ve başarıdan başarıya gidebilirim diye düşünün. Unutmayın çok kurnaz insanlar var sana iyi davranıp sonra kazık atan insanlar zarar sana zarar anlayın artık.. yüzüne gülüp  arkandan kötüleyen insanlardan artık lütfen uzak durun bunu anlayamayacak kadar kendinizi geliştiremediniz mi ya..

Mutlu olmak istiyorsan bu hayatta işe kendin için bir şeyler yaparak insanları eleyerek başla. Hayatından seni üzerleri çıkart mesela çıkart ki seni sevebileceklere başarılarınıza katkıda bulunacaklara yer kalsın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL