banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Her kavşak felç!

Kervan kavşağında Düzce Belediyesi tarafından zamansız yapılan yol çalışması, her kavşağın kitlenmesine sebep oldu. Çoban’da araçlar metrelerce kuyruk oluşturuyor. Şoförler geriliyor, tartışmalar yaşanıyor. 8 Kasım’da bitecek denilen çalışma ise, her..

Her kavşak felç!

Kervan kavşağında Düzce Belediyesi tarafından zamansız yapılan yol çalışması, her kavşağın kitlenmesine sebep oldu. Çoban’da araçlar metrelerce kuyruk oluşturuyor. Şoförler geriliyor, tartışmalar yaşanıyor. 8 Kasım’da bitecek denilen çalışma ise, her zaman ki gibi zamanında bitirilemiyor.

Düzce Belediyesi tarafından zamansız başlatılan ve dün için bitecek dedikleri Kervan Kavşağı’nda ki yol çalışması, tüm kavşaklarda trafiği kilitliyor. Çoban Kavşağı, Soğancı Kavşağı, Öztürkler Kavşağı’nda trafikte araçlar saatlerce bekliyor.

 

Pandemi dönemi boyunca aylarca bomboş olan trafikte yapılmayan çalışma, plansız programsız bir sabah ansızın başlayınca Düzce günlerdir kabusu yaşıyor. Kavşaklarda oluşan araç kuyrukları sürücüleri çileden çıkarıyor. Gerildikçe gerilen sürücüler, çoğu kez bir tartışmanın içinde buluyor kendini.

8 Kasım’da biteceği söylenen çalışmanın ise, her zamanki gibi bitmediği, Düzce Belediyesi’nin verdiği tüm tarihler gibi bu tarihinde tutmadığı görülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL