banner
Düzce Yerel

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’DAN ÜNİVERSİTEYE ÖVGÜ

Düzce depremi anma etkinlikleri kapsamında Düzce’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kadın Emeği Merkezi’deki Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (DÜYEM) yeni ofisini ziyaret..

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’DAN ÜNİVERSİTEYE ÖVGÜ

Düzce depremi anma etkinlikleri kapsamında Düzce’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kadın Emeği Merkezi’deki Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (DÜYEM) yeni ofisini ziyaret etti.

 

Düzce programında Üniversitenin Yaşam Boyu Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin yeni ofisini ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş ve Merkez Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Gör. Zeynep Topcu Bilir tarafından karşılandı.

 

DÜYEM’in çalışmalarını yerinde inceleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Üniversitenin ihtisaslaşma programı kapsamında ürettiği lisanslı ürünler de hediye edildi. Süleyman Soylu Üniversitenin çok güzel işler başardığını ifade ederek tebriklerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL