banner
Güncel

İHALE BELTUR’UN

Çevre orman ve iklim bakanlığı tarafından İnönü parkı ,Avni Akyol parkı gibi parklara yapılan ve zaten milletin olan yere, millet parkı yapması ile birlikte park alanı rant kapısı oldu… Parkın..

İHALE BELTUR’UN

Çevre orman ve iklim bakanlığı tarafından İnönü parkı ,Avni Akyol parkı gibi parklara yapılan ve zaten milletin olan yere, millet parkı yapması ile birlikte park alanı rant kapısı oldu…

Parkın içine yapılan halkın beğenmediği ama Başkan Özlü’nün zaman zaman gezdiğini, binanın içinin çok kalabalık olduğunu iddia ettiği parklara İzmir’li bir firma tarafından kondurulan KARANLIK KONDULAR “ için belediye tarafından ihale açıldı. Hesapta büfeler ihalede kazananlara verilecekti…

şehrin göbeğindeki İZMİR’LİNİN BÜFESİ HARİÇ….

Millet belediyeye başvurmaya 500 kayme para verip ihale şartnamesini almaya başladı.. Belediyemizin bilgili yöneticileri önce halkın büfelere talip olacağını düşünmemişlerdi Onların düşünceleri ilgi olmaz bizde Beltur vasıtasıyla büfelerin ihalelerini kazanırız sonra birilerine kiraya veririz gibiydi….Halk ilgi gösterince ihale iptal edildi..

Düzce’li bir kardeşimizde safiyane duygular ile belediyeye başvurdu şartnameyi aldı. Şartnamede İZMİR’linin büfesi hariç diğerlerinde kağıt bardakta kahve haricinde bir şey satmak yasaktı.

Böyle bir ihalenin olması mümkün değildir yanlış vardır diye belediye başkan yardımcılarının birinin kapısını çaldı,. O sırada kapı açıldı ,başkan yardımcısı kapıdan çıktı.
-acil bir toplantıya gidiyorum dedi ve gitti.

Düzce’li olan 500 TL verip dosya alan Düzce’li kardeşimiz ,bu kez diğer başkan yardımcısının kapısını çaldı,onun toplantısı yoktu yerinde oturuyordu…kendisine gitti

Ve

– büfelerde tek kahve satılma zorunluluğu diye bir şey nerden çıktı ,İzmir’li satacak,Düzce’li satmayacak öyle mi dedi..

Başkan yardımcısı , karark bölye dedi…
Düzce’li bastırınca başkan yardımcısı
– bir şey söyleyeceğim ama kimse duymasın dedi
Düzce’li
-Düzce’yi ilgilendiren bir şeyse herkese söylerim,ama ikimizin arasında özel bir şey ise söylemem dedi.
Başkan yardımcısı şunu söyledi.
-İhale zaten yapılmayacaktı..İhale BELTUR firmasına verilecek,ihale açıklamaları ise sadece gaz almak için
BUYRUN …Düzce’linin değil, İZMİR’linin korunduğu,bir belediyeden gerçekler….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL