Güncel

İktidar dışında her kesimden destek

  Düzce’de görev yapan muhalefet belediye başkanlarından Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’na destek geldi. Düzcespor  Başkanlığından istifa eden Gökhan Kapoğlu’na destek iktidar dışında her kesimden geliyor. Düzce Belediye Başkanlarından Kaynaşlı Belediye..

İktidar dışında her kesimden destek

 

Düzce’de görev yapan muhalefet belediye başkanlarından Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’na destek geldi.

Düzcespor  Başkanlığından istifa eden Gökhan Kapoğlu’na destek iktidar dışında her kesimden geliyor. Düzce Belediye Başkanlarından Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ve Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu,  Kapoğlu’na açık destek verdi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “ Düzcespor başkanı GÖKHAN KAPOGLU’nun istifası Düzce için, Düzcespor için büyük bir kayıptır.. KAPOGLU’ ve yönetimi bu işe gönül vermiş, Süper Ligi hedef edinmiş, tüm antremanları ve maçları takip eden, hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan, herkese Futbolu sevdiren harika bir ekip idi. Böyle bir ekip, siyasiler ve yerel yöneticiler tarafından yalnız bırakılmamalı idi.!!! Sporun içinden gerlen ve spora en çok destek veren bir BELEDİYE BAŞKANI olarak sayın GÖKHAN beyi ve yönetimini çok iyi anlıyorum.!!! Böyle heyecanlı ve hedefleri olan BAŞKAN ve YÖNETİMİ ikna edilmeli ve yeniden göreve getirilmelidir.. DÜZCEMİZE ve DÜZCESPOR’umuza sahip çıkalım” dedi.

 

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu sosyal medyasında yaptığı açıklama ile Kapoğlu’na destek verenler arasında yerini aldı. Koloğlu, “Düzcespor kulübü başkanı olduğu günden itibaren Düzce ilinde farklı bir sinerji yaratan, gerek kurduğu takımla gerekse de tribünlerde başlattığı yeniliklerle kısa sürede Düzcespor’un o eski güzel günlere dönüyor müjdesini veren ve taraflı tarafsız bütün spor kamuoyunun haklı takdirini kazanan Gökhan Kapoğlu’nun Düzcespor Başkanlığından istifa etmesi büyük bir kayıptır.

 

Yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte Düzcespor takımının başarısı için harcadığı enerjiye şahit olan bir Düzceli olarak, sayın Kapoğlu’nun istifasından büyük bir üzüntü duyuyorum. Böylesi vizyon sahibi ve iddiası olan bir insanı kaybetmek Düzce için büyük bir kayıptır.

 

Düzce kamuoyunda büyük bir şok etkisi yaratan istifanın hafta sonu başlayacak ligin ilk maçı öncesi futbolcular, teknik heyet ve taraftar üzerinde büyük moral kayba neden olmaması için, Sayın Kapoğlu’nun istifa gerekçesinde dile getirdiği kulübe destek sözü veren kurum ve kişilerin bir an önce ellerini taşın altına koyarak Başkan Kapoğlu’nu ikna etmek için çıkış yolu bulmaları en büyük dileğimdir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL