banner
Düzce Yerel

İYİ PARTİ DÜZCE İL TEŞKİLATI AMASRA’DA!

Yaşanan maden faciasında Şehit olan madencileri anmak ve ailelerine taziye ziyaretinde bulunmak üzere Bartın’ın Amasra ilçesine giden iyi Parti Düzce teşkilatları çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretle alakalı açıklama yapan İYİ Parti..

İYİ PARTİ DÜZCE İL TEŞKİLATI AMASRA’DA!

Yaşanan maden faciasında Şehit olan madencileri anmak ve ailelerine taziye ziyaretinde bulunmak üzere Bartın’ın Amasra ilçesine giden iyi Parti Düzce teşkilatları çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretle alakalı açıklama yapan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Toplumsal olaylara duyarlılığı yüksek olan bir il teşkilatı olarak yaşanan son faciada şehit olan madencilerin varlığı tüm toplumumuz gibi bizleri de derinden üzmüştür. Şehit madencilerin ailelerin acısına bir nebzede olsa ortak olabilmek ve hiç bir karşılık beklemeksizin hukuki destek vermek adına Teşkilatımızın hukuk işleri Başkanlığı sorumlusu avukat Selami Ulusinan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Amasra’ya geldik. Tüm Düzceliler adına üzüntülerimizi ve destek mesajlarımızı ailelere ilettik . İYİ Parti olarak her şartta yanlarında olacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Merkezi’nin de hukuki destek sözü verdiği aileler ile görüşen İYİ partililer bu acıların bir daha yaşanmamasını dileyerek Amasra’dan ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL