banner
Gündem

İYİ PARTİ DÜZCELİ İŞÇİLERİN YANINDA!

İYİ Parti Düzce Teşkilatları maaş ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için talepte bulunan Standart Profil isçilerine destek vermek amacı ile ilgili Fabrikayı ziyaret etti. Çalışma şartları ile maaş başta olmak üzere..

İYİ PARTİ DÜZCELİ İŞÇİLERİN YANINDA!

İYİ Parti Düzce Teşkilatları maaş ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için talepte bulunan Standart Profil isçilerine destek vermek amacı ile ilgili Fabrikayı ziyaret etti.


Çalışma şartları ile maaş başta olmak üzere ekonomik ve sosyal hakları arasında bir denge kurulmasını isteyen ve bu taleplerini firma yetkililerine ileten Standart Profil isçileri şu ana kadar tatmin edici bir yanıt alamadıkları gerekçesi ile eylem kararlarını uygulamaya geçirdiler. Düzce’nin önemli üretim tesislerinden biri olan fabrikayı isçilere moral ve destek vermek amacı ile ziyaret eden İYİ Parti Düzce Teşkilatları adına İl Başkanı Yunus Özay ER : ” Ülkenin üretime, sanayiye ve sanayi kuruluşlarına ihtiyacı olduğu kadar isçisine, emekçinin alın terine de ihtiyacı vardır. Umuyoruz ki isçi ve işveren hak ve hukuk çerçevesinde bir ortak noktada buluşur ve isçi kardeşlerimiz huzur içerisinde çalışmaya devam eder. Emeğin siyaseti olmaz… Biz İYİ Parti olarak emeğin ve emekçinin yanında olmaya, ülkenin ve şehrimizin büyümesi adına adalet çerçevesinde sanayicilerimizi desteklemeye devam edeceğiz. Makul siyaset sloganı ile politika üreten bir parti olarak, her iki tarafın da makul bir çerçevede hareket edeceğini umuyor, Düzce’nin isçisinin ve emekçisinin hakkını savunmaya devam edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunuyoruz dedi.,

Standart Profil fabrikası işçilerine kolaylıklar dileyen İYİ Partililer akabinde fabrikadan ayrıldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL