banner
Düzce Yerel Gündem

İZMİR FUARLARININ DÜZCE’YE KAZANDIRDIĞI TEK ŞEY İZMİRLİ EFOR BÜFE!!

Bu yıl 15. Si düzenlenen İzmir Fuarında yine boş stantlarla boy gösteren Düzce Belediyesi, başarılı bir fuar geçirmiş gibi boy boy da haber yaptırdı. Bugüne kadar katılınan İzmir Fuarının Düzce’ye..

İZMİR FUARLARININ DÜZCE’YE KAZANDIRDIĞI TEK ŞEY İZMİRLİ EFOR BÜFE!!

Bu yıl 15. Si düzenlenen İzmir Fuarında yine boş stantlarla boy gösteren Düzce Belediyesi, başarılı bir fuar geçirmiş gibi boy boy da haber yaptırdı. Bugüne kadar katılınan İzmir Fuarının Düzce’ye tek kazandırdığı şey, şehrin en iyi noktalarına konulmuş ve yayılmış İzmirli Efor Büfe oldu.

 

Yıllardır Düzce Belediyesi çeşit çeşit fuarlara katılıp bir arpa boyu yol alamadı. 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Gençlik ve Yerel Yönetimler’ temalı ‘Tam Bana Göre Festival’ ine de katılan Düzce Belediyesi,  ilçe belediyelerinin stantlarından bile daha boş bir stant hazırlamış, Milletbahçesi için hazırlanan proje kartonları astığı stantta ortadaki masada bir kase fındık dışında bir şey yer almamıştı.

Geçtiğimiz hafta da İzmir’de düzenlenen bir fuara katılan Düzce Belediyesi, yöresel ürünlerin tanıtımının yanı sıra ilin tarihi, doğa ve turistik alanları da geniş kapsamlı bir şekilde misafirlere anlatacaktı ancak stant  boş kaldı. Düzce Belediyesi tarafından paylaşılan fotoğraflarda bile kendi personelleri dışında  kimsenin ilgisini çekmeyen Düzce Belediyesi standıyla birlikte bir fuar daha hayal kırıklığı ile sona erdi.

Ancak ….

Düzce Belediyesi’nin katıldığı bu İzmir Fuarları Düzce’ye tek bir şey kazandırdı. İZMİRLİ BÜFELERİ!!!

Kentin şimdilik önemli iki noktasında kurulan ve kurulduğu alana yayılan İzmirli EFOR büfeler, işte bu fuarların Düzce’ye kazandırdığı tek şey.

Öyleki,

Düzce Belediyesi kendisine ait olan milletbahçesi içindeki büfelerde, İzmirli Büfe zarar etmesin diye kahve dışında hiçbir şey satmıyor.

Öyleki;

Düzce Belediyesi her Cuma günü mehteran takımıyla milletbahçesinde gösteri düzenleyerek kalabalık olmasını ve İzmirli Büfeye müşteri çıkmasını sağlıyor…

İşte tam şehrimizin göbeğinde olan ve herkese yasakken ona kaldırım işgali yasak olmayan, herkese yasakken ona her şeyi satmak yasak olmayan İZMİRLİ BÜFE bize bu fuarların kazanımı.

NE DİYELİM ALLAH BİZİ, BİR SONRAKİ FUARLARIN BİZE KAZANDIRACAKLARINDAN KORUSUN!

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL