banner
Düzce Yerel Gündem

KAÇA SATARIZ DÜZCE’Yİ

Parayı veren düdüğü çalar söylemi Düzce’de gerçek oldu. Yılların Olimpiyat Kavşağı parayı veren sancaklı Ailesinin kavşağı oldu.   Her fırsatta Düzce Belediyesini kara geçirdiğini söyleyen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü,..

KAÇA SATARIZ DÜZCE’Yİ

Parayı veren düdüğü çalar söylemi Düzce’de gerçek oldu. Yılların Olimpiyat Kavşağı parayı veren sancaklı Ailesinin kavşağı oldu.

 

Her fırsatta Düzce Belediyesini kara geçirdiğini söyleyen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, kavşak düzenlemelerini de iş insanlarına yaptırarak, bu hizmeti de bedavaya getiriyor.  Yeni açılan yol, kavşak, bulvarlara farklı isimler veren belediye, mevcut kavşaklarda para harcayıp düzenleme yapmaktansa, parayı verene kavşağı vermeği uygun gördü. Düzce’nin adres tarifinde hepimizin kullandığı ve bir tarihe sahip olan yılların Olimpiyat Kavşağı’nın düzenleme parasını Sancaklı ailesi verince, kavşak da onlara verildi. Henüz düzenlemesi bile yapılmayan kavşağa ilk olarak devasa bir Sancaklı kavşağı tabelası konuldu.

 

Düzceliler, Tarihini parayla değiştiren Belediye olarak da tarihe geçmesi beklenen Düzce Belediyesi’nin yarın bir bağışçının büyük meblağ bir bağışı karşılığında Düzce’nin ismini de değiştirecek mi diye merak ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL