banner
Düzce Yerel

KALDIRIM PARK YERİ OLDU

Rasim Bedir bulvarının ,Atatürk bulvarı ile keşiştiği caddenin Düzce merkeze doğru olan Köşesinde kaldırımların aşırı büyük olması alanın araç parkı haline dönmesine neden oluyor. Sanayi çarşısından Rasim Bedir bulvarını kullanarak..

KALDIRIM PARK YERİ OLDU

Rasim Bedir bulvarının ,Atatürk bulvarı ile keşiştiği caddenin Düzce merkeze doğru olan Köşesinde kaldırımların aşırı büyük olması alanın araç parkı haline dönmesine neden oluyor.

Sanayi çarşısından Rasim Bedir bulvarını kullanarak Atatürk bulvarına gelen ve şehir merkezi istikametine gitmek isteyenler iki caddenin kesiştiği yerde bulunan ışıklarda duruyorlar. Şehir merkezine gitmek isteyenler için trafik ışıkları erken yanıyor, ancak Rasim Bedir bulvarından hem D-100 karayolu tarafına, hem de karşıdaki Mustafa Fırat sokağını kullanmak isteyenler çift şerit oluşturduklarından  yolda sıkışıklığa neden olup ,Atatürk bulvarına çıkıp şehir merkezine gitmek isteyenlerin beklemelerine neden oluyor.

Bu arada kavşaktaki kaldırımların çok geniş olması ise kaldırımların civardaki esnaf için park yeri olarak kullanılmasını sağlıyor.

Oysa

Binaların önündeki geniş kaldırımların çok az küçültülmesi ile Rasim Bedir’den gelip şehir  içine gireceklerin beklemesi engellenmiş , bu kavşak da şehir merkezine doğru trafik akışı rahatlatılmış olacak, 0hem de kaldırımların gerçek sahiplerine yani yayalara bırakılması sağlanacak..

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL