banner
Düzce Yerel

KARANLIKLAR DÜNYASI !

Düzce belediyesi tarafından büyük iş başarılacakmış gibi gösterilen, İstanbul Caddesindeki değişim ile gelişmeler yaşanmaya başladı. Düzce belediyesi kent estetiği projesi yapacağız, Düzce çok güzel olacak diye işe başlayıp İstanbul Caddesinin..

KARANLIKLAR DÜNYASI !

Düzce belediyesi tarafından büyük iş başarılacakmış gibi gösterilen, İstanbul Caddesindeki değişim ile gelişmeler yaşanmaya başladı.
Düzce belediyesi kent estetiği projesi yapacağız, Düzce çok güzel olacak diye işe başlayıp İstanbul Caddesinin tabanını sadece taş ile kaplayan ,sonrasında binalara cephe değişecek diyen Düzce belediye BAŞKANı Faruk Özlü ,kent estetiği projesi kapsamında önerilen cephe kaplamalarına önce Yapı Kredi bankası başlamıştı, Şimdi ise bu kez Vakıflar bankası cephe kaplaması yaptı.

Kaplamalar tuğla görünümlü bir malzemeden yapılıyor. Bu malzemenin onlarca rengi bulunurken insanın içini karartacak malzeme ile kent estetiğini sağlamak hangi anlayışa dayanıyor ve ekonominin bu kadar sıkışık günlerinde işyeri sahipleri ub uygulamaya zorlanıyor anlamak mümkün değil gibi gözüküyor.

Bina cephelerinde kullanılacak malzeme BELTAŞ tarafından mı üretiliyor yada BELTAŞ’a yakın bir kişiye ait yerde mi üretiliyor , şüphesi akıllara gelmeye başladı.
Bilindiği gibi İstanbul caddesinin zeminini Bergama taşları ile döşenmiş ve BELTAŞ yönetim kurulu başkanının kendi ocağından temin edilmişti.
Düzce kent estetiği projesi ile karanlığa bürünecek ve kapkara 1. Kat kaplamaları ile çekilmez ve bakılmaz yer haline gelecek…
Bu arada binaların zemin katları kararırken üst katların ise rengarenk kalması da bu günkü yönetimin estetiğe bakış açısını ortaya koyuyor..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL