banner
Düzce Yerel Genel

Katlı pazaryeri dökülüyor!!! Belediye görmüyor

– Eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde yapılan Düzce Belediyesi Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi dökülmeye başladı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Cumhuriyet Mahallesinde inşa edilen, açılışı eski..

Katlı pazaryeri dökülüyor!!!  Belediye görmüyor

Eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde yapılan Düzce Belediyesi Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi dökülmeye başladı.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Cumhuriyet Mahallesinde inşa edilen, açılışı eski Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay döneminde gerçekleştirilen ve  Faruk Özlü’nün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak açılış törenine katıldığı Katlı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezinin dış cephesi bakımsızlıktan ve ilgisizlikten yıkılıyor.

2018 yılı Mart ayında açılan Düzce Belediyesi’nin sosyal yaşam faaliyetleri kapsamında da kullandığı binanın dış cephesindeki kaplama, kendini bilmez kişi yada kişiler tarafından kırılmış. Kaplamanın altında bulunan izolasyon malzemesinin açıkta kaldığı bina, Yalıtım malzemelerinin yanıcı özelliğinin bulunması nedeniyle tehlikeye davetiye çıkarıyor.

Ayrıca dönemin Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından yapılan ve milyonlarca lira harcanan binanın korunmaması, kırılan alanların yenilenmemesi, tamamlanmış bir yatırımın sahipsiz bırakılması kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL