banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Konumuz 2053 vizyonu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ nün girişimi ile kurulan ‘Projeler Ofisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve İl Çevre Planı toplantısında  Başkan Özlü’nün kurduğu “ilimizin 2053 vizyonunu çizeceğiz” cümlesine sosyal medyadan..

Konumuz 2053 vizyonu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ nün girişimi ile kurulan ‘Projeler Ofisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve İl Çevre Planı toplantısında  Başkan Özlü’nün kurduğu “ilimizin 2053 vizyonunu çizeceğiz” cümlesine sosyal medyadan yorum yağdı.

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ nün girişimi ile kurulan ‘Projeler Ofisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve İl Çevre Planı toplantısında bir konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı  Faruk Özlü’nün “2008 yılında onaylanan ve süresi 2020 yılında sona eren Çevre Düzeni Planını yeniden hazırlayarak ilimizin 2053 vizyonunu çizeceğiz”  açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Doğalgaz zammı, elektrik zammı, korona virüs derken iyiden iyiye bunalan Düzceliler, Düzce’nin 2053 vizyonu  tanımlamasını tiye alarak yorumlar üzerinden Düzce Belediyesine gönderme yaptı.  Düzce Tv’nin paylaşımının altına yapılan yorumlarda, esprili bir dille 2053 vizyonu ile ilgili görüşler belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL