banner
Düzce Yerel

KOPYALA YAPIŞTIR BELEDİYESİ!

Belediye yerel yönetimin başıdır, Belediye yereldeki tüm sorunları belediye başkanı ve ekibinin çalışmaları ile çözmek zorundadır.. Belediye çalışanları başta başkanları olmak üzere kimseyi konuşmalarından, yazdıklarından ve istediklerinden dolayı ötekileştiremez,,, Varsa..

KOPYALA YAPIŞTIR BELEDİYESİ!

Belediye yerel yönetimin başıdır,
Belediye yereldeki tüm sorunları belediye başkanı ve ekibinin çalışmaları ile çözmek zorundadır..
Belediye çalışanları başta başkanları olmak üzere kimseyi konuşmalarından, yazdıklarından ve istediklerinden dolayı ötekileştiremez,,,
Varsa sosyal medyadan başta belediye başkanı olmak üzere hiçbir belediye yetkilisinin kimseyi engelleme hakkı yoktur…
Memlekette çalıştığı söylenen belediyenin yapması gereken çok iş varken Başkan Özlü ,sanki seçim yatırımı yapar gibi ülkeyi gezmekte,sev sevdiği İzmir’dende bir türlü vaz geçmemektedir.
Başkan’ın gezdiği günlerde Düzce belediyesine 03.08.2021 tarihinde yani 10 ay önce bir dilekçe verilir ve Yeşiltepe mahallesindeki okulun önüne daha önce var olan ve kış aylarında dozerler tarafından sökülen hız kesicilerin yeniden konulması için dilekçe verilir…
03.08.2021 tarihli dilekçeye Belediye başkan Yardımcısı Dr.Cengiz Tuncer imzalı bir cevap yazılır.. Kısaca il trafik komisyonuna görüş sorulacağı bildirilir,.
Aradan Zaman geçer trafik komisyonuna sorulup sorulmadığı bilinmez ama belediyeye bir dilekçe daha 10 kasım 2021 tarihinde yeniden verilir. Gelen cevap ilginçtir çünkü, 3 ağustos 2021 yılındaki cevap kopyalanıp yapıştırılmış ve yeniden noktasına virgülüne dokunulmadan il trafik komisyonu falan denilerek tek kelime ile iş yapılmayacağı dile getirilmeye çalışılmıştır.
Ve
Kopyala ,yapıştır da son dakika…
24 mayıs 2022 tarihinde bir kez daha Düzce belediyesine dilekçe verilir ve daha önceki dilekçelerde olduğu gibi hız kesiciler konulması dilekçesi verilir ki, il trafik komisyonunun hız kesicilerle ilgili 06.01.2015 tarihli 2015/6 nolu kararına rağmen bu kez dilekçe yeni başkan yardımcısı Hasan Günden tarafından iki kez verilen cevap yazısı, kopyalayıp yapıştırılarak yine dilekçe sahibine gönderilir.
Böylece Düzce belediyesinin yıllar önce yazılan yazılara ne kadar sahip çıktığı ve yazıları kopyalayıp yapıştırma becerisi de böylece öğrenmiş oluyoruz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL