banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Müdür Gülmez ekipleri harekete geçirdi

 Düzce Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürü Murat Gülmez, bugün  Düzce Ahali Gazetesi haber sitesinde ye alan “Abonelik almadan su kullananlara dikkat” haberimiz üzerine harekete geçerek, konuyla ilgili gerekli çalışmayı başlattı.  ..

Müdür Gülmez ekipleri harekete geçirdi

 Düzce Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürü Murat Gülmez, bugün  Düzce Ahali Gazetesi haber sitesinde ye alan “Abonelik almadan su kullananlara dikkat” haberimiz üzerine harekete geçerek, konuyla ilgili gerekli çalışmayı başlattı.

 

10 Ekim tarihinde sitemizde yer alan “Abonelik almadan su kullananlara dikkat” haberimiz Düzce belediyesi su ve kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerini harekete geçirdi.

Altı daireli bir binanın tamamı dolu olmasına rağmen sadece tek dairede su sayacının olduğu ile ilgili haberimiz Düzce belediyesi su ve kanalizasyon müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından dikkate alınarak gerekli tespitleri yapıldı. Haberimize konu olan adrese kısa zamanda ulaşan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı araştırmada binada su sayacı bulunmayan dairelerde insanların yaşadığı tespit edilse de kimseye ulaşılamadı, ancak gerekli tutanaklar tutularak Düzce belediyesi mali hizmetler müdürlüğü tahakkuk servisine konu ile bilgi verildi. Tahakkuk servisi tarafından abonesiz 5 daire ile ilgili çalışmalar başlatılarak, mevcut su saatindeki metreküp üzerinden abonelik almayan 5 daireye  cezalı su parası tahakkuk ettirilecek ve abone olmaları sağlanacak.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürü Murat Gülmez’e duyarlılığı için teşekkür ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL