banner
Düzce Yerel Gündem

MUNCURLU’NUN ACİL İHTİYACI PARK MI?

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Muncurlu C Tipi Mesire Alanı, yapılacak olan yenilik ve değişimler ile kentin cazibe merkezlerinden biri olacağı açıklandı. Ancak Muncurlu halkı öncelikli ihtiyaçlarımız..

MUNCURLU’NUN ACİL İHTİYACI PARK MI?

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Muncurlu C Tipi Mesire Alanı, yapılacak olan yenilik ve değişimler ile kentin cazibe merkezlerinden biri olacağı açıklandı. Ancak Muncurlu halkı öncelikli ihtiyaçlarımız park değil diyerek, bu müjdeye çok da sevinemedi.

Düzce Belediyesi geçtiğimiz hafta yine proje üzerine proje açıkladı ancak, açıkladığı projeler yine  vatandaşlar tarafından çok da heyecanla karşılanmadı. Muncu Park projesine özellikelMuncurlu halkından tepki geldi.  Belediyenin tribüne oynadığını belirten vatandaşlar, Düzce Belediyesi, Muncurlu bölgesindeki 149 dönümlük alanı kapsayan arazi içerisinde spor tesis alanları, VİP misafirlere yönelik tesis, serbest oyun alanları, gözlem kuleleri, 2 bin kişilik amfi, piknik alanları, zip-line hattı, otopark, lokanta ve düğün salonu ile bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek olan projesini zamansız buldu.

Muncurlu Parkın yapımına sevinemeyen Muncurlu halkı, “Muncurlu’nun çok daha acil ihtiyaçları var. Kanalizasyon, Doğalgaz, Temiz içme suyu. Hizmet etmek istiyorlarsa bu yaşamsal açıdan daha önemli hizmetleri yapsınlar önce. Ağaç kesip beton dökmek acil ihtiyaç değil” diyerek önceliklerini belirlediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL