banner
Düzce Yerel Gündem

O Kİ DİKKATE ALMAYACAKTINIZ!

Düzce’nin günlerdir konuştuğu Düzce belediyesinin yeni logosu, meclisten oy çokluğu ile geçti.  Ancak logo için yapılan lansmanda, mikrofonu eline alıp fikir beyan edenlerin hiç birinin öneri ve fikirlerinin ciddiye alınmadığı..

O Kİ DİKKATE ALMAYACAKTINIZ!

Düzce’nin günlerdir konuştuğu Düzce belediyesinin yeni logosu, meclisten oy çokluğu ile geçti.  Ancak logo için yapılan lansmanda, mikrofonu eline alıp fikir beyan edenlerin hiç birinin öneri ve fikirlerinin ciddiye alınmadığı görüldü.

 

Düzce Belediyesi’nin yeni logosu Belediye Meclisinden AK Parti ve MHP’li meclis üyelerinin oluruyla geçirildi. 6 aylık bir çalışmanın sonrasında meydana çıkan logo Düzcelileri ikiye böldü. Bir kısım yeni logoyu başarılı bulurken, bir kısım ise eski logonun daha iyi olduğunu, yeni logo yapılacaksa halka da danışılması gerektiğini savundu.

 

Düzce Belediyesi logo için lansman yaptığında, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin fikirlerini sormuş, genel olarak salon logoyu güzel ancak ekski bulmuştu. Bir çok insan logo üzerine fikir ve öneri beyan etmişti. Başkan Faruk Özlü, her öneride, logonun mimarına döner bu öneriyi not al üzerinde çalışalım demişti.

Günler sonra meclise gelen logoyla, lansmanda tanıtılan logo arasında bir fark bulunamadı. Sadece çok eleştirilen 8 rakamının etrafına ince bir çerçeve atılan logo için beyan edilen hiçbir önerinin ciddiye alınmadığı görüldü.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL