banner
Düzce Yerel

OTOBÜSLER KİMİ BEKLİYOR!

Düzce Belediyesi bünyesindeki mor renkli otobüsler İsmail Bayram zamanında alınmıştı. Düzce Belediyesi Faruk Özlü ile birlikte yeni sistem taşımacılığa geçince bu otobüsler ıskartaya çıktı. Plakaları söküldü garaja çekildi. İsmail Bayram..

OTOBÜSLER KİMİ BEKLİYOR!

Düzce Belediyesi bünyesindeki mor renkli otobüsler İsmail Bayram zamanında alınmıştı. Düzce Belediyesi Faruk Özlü ile birlikte yeni sistem taşımacılığa geçince bu otobüsler ıskartaya çıktı. Plakaları söküldü garaja çekildi.

İsmail Bayram döneminde alınan mor renkli büyük otobüsler değişik renkleri ve orta boy büyüklük de olmaları dolayısıyla Düzce sokaklarında hizmet vermişlerdi.

Düzce belediyesinin yeni yönetimi ise hem bunları, hem de bunlardan sonra alınan büyük otobüsleri kaldırdı ve yerlerine mikrobüsler koydu. Özel şahıslara aldırılan bu otobüslere müşteri garantisi de verilmişti.

Mor renkli otobüsler ise satılmadı ve plakaları sökülerek garaja çekilip bekletilmeye başladı.

Bu otobüslerin yağmur ve kar altında ne kadar daha sağlam duracağı tartışılırken ne amaçla satılmadığı, mikrobüslerin escort avcılar sahiplerine verilen sözlerin bir gün yerine getirilmemesi durumunda  hizmete mi sokulacağı gibi sorular kafalarda yer etmeye başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL