banner
Düzce Yerel Gündem

Öyle yoğunlar ki çektikleri fotoğrafları 3 gün sonra yayınlıyorlar

Düzce Belediyesi basın birimi algıyı yönetmekte fena çuvallıyor. Geçtiğimiz Pazar Günü yorulan atının yerine at arabasını kendisi çeken Tarık Tok ve atı Gül’e sahip çıkan ve tüm bakım ve masraflarını..

Öyle yoğunlar ki çektikleri fotoğrafları 3 gün sonra yayınlıyorlar

Düzce Belediyesi basın birimi algıyı yönetmekte fena çuvallıyor. Geçtiğimiz Pazar Günü yorulan atının yerine at arabasını kendisi çeken Tarık Tok ve atı Gül’e sahip çıkan ve tüm bakım ve masraflarını üstlenen Murat Seyok ve Gökhan Kapoğlu’nun haberlerinin yapılmasına rağmen , Düzce Belediyesi “Pazar günü çekildi bu görüntüler” diyerek, Gül’e yem getirdikleri fotoğrafları paylaştılar ama 3 gün sonra. Fotoğrafları çektikleri gün paylaşmayı unutan Belediye Basın birimini tebrik ediyoruz.

Düzce Belediyesi Basın birimine bağlı sosyal medyalarda günlerdir enteresan paylaşımlar yapılıyor. Bir türlü seviyesini tutturamayan paylaşımlarda şimdi de ergen gençlik paylaşımları yapılıyor. Ergenler arasında yaygın olan enteresan ve komik videoların paylaşıldığı tik tok benzeri video klipler çekerek, milleti eğlendiren Düzce Belediyesi’nin son iki fiyaskosu pes dedirtti.

Geçtiğimiz hafta Doğan haber ajansı tarafından gündeme getirilen ve ulusal medyada da çok ses getiren, yorulan atının yerine arabayı kendisi çeken Tarık Tok ve atına  Düzceli at çiftliği sahipleri sahip çıkmış, atı kendi kadrolarına alarak bakım ve masraflarını üstlenmişti.  At çiftliği olan Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun Tarık Tok ve atı Gül’e sahip çıkması ve destek vermesini  Pazar günü haber yaparak kamuoyuna duyuran Düzce Son Haber gazetesinin haberinin üzerinden 3 gün geçti. Düzce Belediyesi 15 Mart Salı günü akşamı saat 22.30 civarında yaptığı paylaşımla, Pazar günü Türkiye’nin gündemine oturan Tok ve atı Gül’e destek vermeye gitmişler de paylaşımı yapmak 3 gün sonra akıllarına gelmiş gibi , “Geçen pazar günü çekildi bu görüntüler…Her Can’a dokunmak,el vermek gönülden paylaşmak  bizim hizmet anlayışımız çünkü…Yine dedik ki,Kimse Yoksa Biz Varız..”  yazarak tik tok tadında bir paylaşım yaptılar.

Tüm Düzce’nin Pazar günü Gökhan Kapoğlu ve Binef At Çiftliği sahibi Murat Seyok’un Gül’e sahip çıktığını bilmesine rağmen Düzce Belediyesi’nin yaptığı bu paylaşım yine milleti eğlendirmekten öte gidemedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL