Gündem

ÖZLÜ SANCAKLI TABELASINI BEKLEMESİ İÇİN ZABITAYA 24 SAAT NÖBET YAZDI!

Haftasonu Olimpiyat kavşağına konulan Sancaklı tabelasının üzerine boya dökerek tabelanın kaldırılmamasını protesto eden kişi yada kişilere karşı Düzce Belediyesi Zabıtaya kavşakta 24 saat nöbet yazmış. Düzce’nin ve Düzcelinin gündeminden düşmeyen..

ÖZLÜ SANCAKLI TABELASINI BEKLEMESİ İÇİN ZABITAYA 24 SAAT NÖBET YAZDI!

Haftasonu Olimpiyat kavşağına konulan Sancaklı tabelasının üzerine boya dökerek tabelanın kaldırılmamasını protesto eden kişi yada kişilere karşı Düzce Belediyesi Zabıtaya kavşakta 24 saat nöbet yazmış.

Düzce’nin ve Düzcelinin gündeminden düşmeyen ve tarafların geri adım atmadığı Olimpiyat Kavşağı’nda haftasonu birileri kavşaktaki Sancaklı tabelasının üzerine boya dökerek protesto etti.  Bu durum karşısında Düzce Belediyesi ilginç bir şekilde Düzce Belediyesi Zabıta ekiplerine kavşakta 24 saat nöbet tutma emri verdi.

Daha geçtiğimiz günlerde açılabilen ve maliyeti kavşaktaki tabelanın maliyetinden yüzlerce kat fazla olan Millet Bahçesinde hiçbir güvenlik önlemi alınmaz ve 24 saat nöbet tutulmazken….

İsmail Bayram döneminde yapılan ve Düzce’nin tek yeşil alanı kalan Kent Park madde bağımlılarının yuvası olmuşken buralar nöbetçi koymayan Düzce Belediyesi, Sancaklı Ailesinin tabelasını korumak için Zabıta ekiplerini 24 saat görevlendirdi.

O ki bir tabelayı 24 saat bekleyecek fazla zabıta ekipleriniz var,  o zaman buralarda da görevlendirin  Sayın Faruk Özlü.

Henüz yasal olarak Olimpiyat Kavşağına bile konulması kararlaştırılmamış bir tabelayı beklemek Düzce Belediyesi’ne mi kaldı? Halkın verdiği vergilerle maaşını alan Zabıtaya kişisel bir tabelayı bekletemezsiniz?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL