banner
Düzce Yerel Gündem Spor

ÖZLÜ SİZİN DE BİR HATIRA BİLETİNİZ OLSUN

Düzcespor’a maddi destek sağlamak amacıyla başlatılan ‘Hatıra Bilet’ kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından destek var. Bir tek Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü elinde biletle göremedik. Gökhan Kapoğlu Yönetimindeki Düzcespor, ligde..

ÖZLÜ SİZİN DE BİR HATIRA BİLETİNİZ OLSUN

Düzcespor’a maddi destek sağlamak amacıyla başlatılan ‘Hatıra Bilet’ kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından destek var. Bir tek Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü elinde biletle göremedik.

Gökhan Kapoğlu Yönetimindeki Düzcespor, ligde hızla yükseliyor. Sadece ligde değil, Düzce’de de yıllardır yakalanamayan sinerjiyi yakalamış durumdalar. Geçtiğimiz hafta başlatılan ‘Hatıra Bilet’ kampanyası da buna en büyük örnek.

Düzce’nin iş adamından, siyasi partilerine, sivil toplum kuruluşlarından sivil vatandaşına kadar herkes kendi bütçesince bilet alarak çorbada bizim de tuzumuz olsun diye kampanyaya destek veriyor.

Hatta sadece Düzce’de değil, Düzce ile bir bağı olan ve şehir dışında yaşayan Düzceliler, Düzce’den sevdiği bir tanıdığı olan Düzcelilerin dostları aklınıza gelebilecek her kesimden insan Hatıra bilet kampanyasına destek veriyor.

Düzcespor’a başından bu yana destek olmaya çalışan ve hatta son aylarda şirketleşmesi için çalışmalar da yapan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ise, kampanyanın bir ucundan tutup, oluşturulan bu sinerjinin başına geçmektense uzak durmayı tercih ediyor.

Hendek Belediye Başkanı bile Düzcespor’a destek olmak için bilet alırken, Faruk Özlü’nün de  elinde biletlerle her kesime örnek olmasını bekliyoruz.

Çünkü, bu şehir bizim. Bu Düzcespor bizim.  Düzcespor’a sahip çıkmak, ona destek çıkmak Düzce’ye sahip çıkmaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL