banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

ÖZLÜ’DEN HAKARET DOLU YORUM ‘CAHİL VE SALAK’

  Gazetemiz Köşe yazarlarından Mert Mertoğlu’nun Belediye İktisadi Teşekkülleri  (BİT) başlıklı köşe yazısına Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den hakaret dolu yorum “ Cahil ve salak”.   Gazetemiz Köşe Yazarlarından Mert..

ÖZLÜ’DEN HAKARET DOLU YORUM  ‘CAHİL VE SALAK’

 

Gazetemiz Köşe yazarlarından Mert Mertoğlu’nun Belediye İktisadi Teşekkülleri  (BİT) başlıklı köşe yazısına Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den hakaret dolu yorum “ Cahil ve salak”.

 

Gazetemiz Köşe Yazarlarından Mert Mertoğlu’nun bu sayımızdaki köşe yazısına Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü enteresan derecede çirkin ve hakaret içeren bir yorum yazdı.  Düzce Ahali Gazetesi  Facebook sayfasında paylaştığımız Belediye İktisadi Teşekkülleri (BİT) başlıklı yazısının paylaşımın altına Faruk Özlü’nün kendi kişisel hesabından yapılan yorum, kısa süre içinde silindi.

 

Bir belediye başkanına, özellikle de Faruk Özlü gibi karakteri naif bir belediye başkanına yakışmayan, hakaret içerikli yorumu, tüm Düzcelilerin vicdanına bırakıyoruz.

Mert Mertoğlunu’nun iddialarına cevap vermektense, hakaret etmeyi tercih eden Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü de kınıyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL