banner
Düzce Yerel Sağlık

Pandemi  gözlemcileri işbaşında

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatıyla Düzce’de oluşturulan Pandemi  iş yeri gözlemcileri, bugün Düzce’de denetimlere başladı. Düzce’de ilk kez hayata geçirilen pandemi iş yeri gözlemcileri Düzce’de denetimlere başladı.  Düzce Valisi Cevdet..

Pandemi  gözlemcileri işbaşında

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatıyla Düzce’de oluşturulan Pandemi  iş yeri gözlemcileri, bugün Düzce’de denetimlere başladı.

Düzce’de ilk kez hayata geçirilen pandemi iş yeri gözlemcileri Düzce’de denetimlere başladı.  Düzce Valisi Cevdet Atay iş yeri pandemi ekibine başarılar dileyerek şu ifadelerde bulundu: “Hepimizin üzerine düşen görev, salgınla hep beraber mücadele edeceğiz. Sağ olsun herkes üzerine düşen görevi yerine getiriyor, sizlerde iş yerlerinde pandemi  işyeri gözlemcileri olarak bulunacaksınız. Burada önemli olan bizim hem bakanlığız hem de devletimizin diğer kurumlarının vermiş olduğu genelgelerin, emirlerin orada yerine getirirken bizlere yardımcı olmanız. Sizler denetim ekiplerimizle beraber ortaklaşa çalışacaksınız.  Bizler sizi muhatap kabul edeceğiz, iş yerlerinde hem bizim denetim ekiplerimize, hem de oradaki müşterilere, hem de kendi iş yerlerinize garantörlük yapacaksınız. İş yerlerinizde virüsün yayılmaması için müşterilerin çok fazla iç içe oturmaması, sosyal mesafe kurallına uyulmasına dikkat edeceksiniz. İnsanların başkasının sağlığına zarar vermemesin için çalışacaksınız” dedi.

Vali Atay gazetecilere yapmış olduğu açıklamada ise şu ifadelere yer verdi:

“Pandemi iş yeri gözlemcileri biliyorsunuz biraz önce sertifikalarını aldılar, oradaki amacımız iş yerlerini biz denetliyoruz fakat denetleme yapamadığımız zamanlarda, iş yerlerinde koordinasyon ekibinde biri varmış gibi oralarda irtibata geçe bileceğimiz ve her an onlarla beraber olalım oralarda ne olup bitiyor ve bunlardan haberimiz olsun istedik. Ve bu sürece zarar verecek adımların atılmasını kurduğumuz bu ekip engelleyecek, aksi bir durumda ise bizlere haber verecekler, denetleme ekiplerimizde olaya hemen müdahale edecekler, kurduğumuz bu ekip inşallah Düzce’mize faydalı olurlar” İfadelerine yer verdi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL