banner
Düzce Yerel

PARÇA PARÇA SÖKÜLÜYOR!

Düzce belediyesine Belediye Başkanı İsmail Bayram zamanında kazandırılan mor renkli otobüsler çekildikleri yerlerde önce kaderlerine terk edilmişlerdi. Satılmak istenen mor renkli otobüsler satılamadı sonrasında da plakaları sökülerek kaderlerine terk edildiler…

PARÇA PARÇA SÖKÜLÜYOR!

Düzce belediyesine Belediye Başkanı İsmail Bayram zamanında kazandırılan mor renkli otobüsler çekildikleri yerlerde önce kaderlerine terk edilmişlerdi.
Satılmak istenen mor renkli otobüsler satılamadı sonrasında da plakaları sökülerek kaderlerine terk edildiler.
DÜZCE AHALİ gazetesinin 29 eylül 2021 tarihli nüshasın da konu gündeme getirilmiş ancak eski başkanların yaptıklarını beğenmeyerek değiştirme yoluna giden, Özlü ve ekibi mor otobüsleri bir yerlere çekerek kaderlerine terk etmişlerdi.

Oysa bu gün hizmet verdiği söylenen ,bu sıcak havalarda kalabalıklarda çekilmez hale gelen ,mesai saatlerinde yetmeyen Faruk Özlü’nün ulaşım için çözdük dediği mikrobüslerden çok daha iyi hizmet veren mor otobüsler birer birer parçalara ayrılarak satılmaya başladı.
Düzce belediyesi çalışır haldeki otobüsleri satmayarak hem ekonomik zarar etti, hem de mikrobüsler için mor otobüsleri gözden çıkardı..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL