banner
Düzce Yerel Gündem

PARK TABELASINI YAP-BOZ’A ÇEVİRDİLER

Düzce Belediyesi, Uzun Mustafa Mahallesi Ova Sokak’ta bulunan parkın adını değiştirdi.  Parka Aziz Yıldırımın annesinin ismi verildi. Ancak isim yanlış yazılınca tabela iki kere takıldı.   Düzce Belediyesi, Uzunmustafa Mahallesi..

PARK TABELASINI YAP-BOZ’A ÇEVİRDİLER

Düzce Belediyesi, Uzun Mustafa Mahallesi Ova Sokak’ta bulunan parkın adını değiştirdi.  Parka Aziz Yıldırımın annesinin ismi verildi. Ancak isim yanlış yazılınca tabela iki kere takıldı.

 

Düzce Belediyesi, Uzunmustafa Mahallesi Ova sokakta bulunan parkta düzenleme yaptı. Sürekli şikayet gelen parkın duvarları yıkıldı, tel örgü ile tekrar çevrildi. Bu işlemler sırasında parka bir de isim verildi. O mahallede oturduğu bilinen  Aziz Yıldırım’ın annesi Sermet Yalçın Boz’un ismi parka verildi. Tabelası hazırlanıp asılan park yeni haliyle hizmete tekrar açıldı. Ancak birkaç gün sonra tabela söküldü ve yenisi takıldı. Çünkü Aziz Yıldırım’ın annesinin SERMET olan ismi SERVET olarak yazılmıştı.  Düzeltilen tabela tekrar asıldı.

Geçtiğimiz hafta Kültür Merkezine verilen Erol Güngör ismini tanımadıkları gerekçesi ile  Faruk Özlü, İyi Parti Meclis üyelerini, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e şikayet etmişti.

Parka verdikleri ve yıllarca Düzce’de yaşamış ve Düzce’ye büyük hizmetleri geçmiş Aziz Yıldırım’ın annesinin ismini bilmediği için yanlış isim yazıp tabela basan ve o tabelayı parka asan  Düzce Belediyesi personeli için de aynı tepkiyi verecek mi merak ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL