banner
Düzce Yerel Güncel Sağlık

Peki ya Temaslıları?

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın covid-19 testi pozitif çıkınca, gözler haftasonu birlikte temel atma törenine katıldığı isimlere çevrildi. Düzce Valisi Cevdet Atay’ın covid-19 testi sonuçları pozitif çıktı. Atay’ın sağlık durumu iyi…

Peki ya Temaslıları?

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın covid-19 testi pozitif çıkınca, gözler haftasonu birlikte temel atma törenine katıldığı isimlere çevrildi.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın covid-19 testi sonuçları pozitif çıktı. Atay’ın sağlık durumu iyi. Karantina sürecini evinde tedavi olarak geçirecek.

Vali Atay’ın testinin pozitif çıkmasıyla birlikte gözler, Pazar günü  gerçekleştirilen 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulu’nun temel atma töreninde Vali Atay’ın yanında yer alan isimlere çevrildi.  Vali Atay törende Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve eşi, Milletvekili Ayşe Keşir, Ümit Yılmaz, TSO Başkanı Tuncay Şahin, Milli Eğitim İl Müdürü Murat Yiğit gibi bir çok isimle yan yana gelmişti.

İnsan hayatının bir temasa bağlı olduğu bu günlerde, bu fotoğraf aslında pandemi sürecinde, insanları yan yana getirecek programların, açılışların, törenlerin yasaklanması gerektiğini gözler önüne seriyor.

Kamuoyu şimdi Vali Atay’ın yan yana geldiği bu isimlerden gelecek  negatif güzel haberleri bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL