banner
Gündem

REKTÖR; KIYMETLİ ARKADAŞ!

Düzce Üniversitesi kuruluşundan bu yana iki rektör değiştirdi ve üçüncü rektör hemen gelip göreve başladı. Düzce Üniversitesinin ikinci rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar üniversite ilgili çalışmalarını sürdürürken bir Dönem..

REKTÖR; KIYMETLİ ARKADAŞ!

Düzce Üniversitesi kuruluşundan bu yana iki rektör değiştirdi ve üçüncü rektör hemen gelip göreve başladı.
Düzce Üniversitesinin ikinci rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar üniversite ilgili çalışmalarını sürdürürken bir Dönem hastane başhekimi görevini sürdüren bu günkü belediye başkanı Faruk Özlü’nün eşi Prof.Dr. Onur Özlü ile zaman zaman anlaşmazlık yaşamıştı. Sonrasında da Özlü görevini bırakmış yerine Prof.Dr. Öner Abidin Balbay atanmıştı…

Prof Dr.Nigar Demircan Çakar döneminde Üniversite üzerinde etkin olamayan Belediye başkanı Faruk Özlü ,Yeni Rektör konusunda oldukça çaba sarf ettiği yeni ismin açıklanması ile birlikte ortaya çıktı..

Çünkü
Özlü ve Yeni rektör Prof.Dr. Nedim Sözbir Yıldız Teknik Üniversitesinden yani üniversite yıllarından arkadaşlar, hatta Belediye Başkanı Özlü’nün bakanlık yaptığı 24 mayıs 2016 ile 10 temmuz 2018 tarihleri arasında birlikte çalıştıkları konuşuluyor.

Düzce Üniversitesinin kuruluşundan bu güne kadar gelişmesinde yer alan bilgi sahibi olan ve aday olan bir çok Profesör bulunurken , kısaca Sözbir’in rektör olmasında Özlü’nün oldukça etkili olduğu ve arkadaşına bir görev verilmesini sağladığı akıllara geliyor.
Bu arada yine gelen bilgilere göre Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de desteklediği bazı adayların olduğu ancak o adayların atanamadığı da kamuoyunda konuşuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL