banner
Düzce Yerel

S.O.S VERİYOR!

İsmail Bayram’ın belediye başkanlığı döneminde en önemli yatırımlar arasında yer alan Bayramzade katlı otopark bu günlerde bakımsızlık ve ilgisizlikten SOS veriyor. Belediye başkanı Faruk Özlü’nün göreve geldiği günden itibaren kendinden..

S.O.S VERİYOR!

İsmail Bayram’ın belediye başkanlığı döneminde en önemli yatırımlar arasında yer alan Bayramzade katlı otopark bu günlerde bakımsızlık ve ilgisizlikten SOS veriyor.
Belediye başkanı Faruk Özlü’nün göreve geldiği günden itibaren kendinden önceki yatırımlara sıcak bakmaması gibi katlı otoparka da ilgi göstermemişti.
Belediye ile arsa sahipleri arasındaki protokol ile katlı otoparkı sadece belediye işletecekti. Oysa belediye başkanı Faruk Özlü göreve gelince katlı otoparkın çalıştırılması işini ihale ile bir şahsa devretti.


İhaleyi alanlar bir çok yenilik yaptı sonrasında arsa sahiplerinin mahkeme vermeleri ve mahkemeyi kazanmaları ile katlı otoparkın işletmesi yeniden belediyeye döndü .Hatta katlı otopark bir süre kapalı kaldı. En son açıldığından bu yana ise belediyenin elle yazılan makbuzları araçlarına park edenlere verilirken,. teknolojide olması gerekenlerin hiç otopark da bulunmuyor,


Düzce belediyesi katlı otoparkında bakımsızdan soğuk havalarda buzlardan sarkıtlar oluşuyor, bina yine bakımsızlıktan pislikden geçilmiyor, bina yine bakımsızlıktan sular içinde duruyor, bina yine bakımsızlıkdan tavanlarındaki küflenmelerden kaderine terk edilmiş olarak gözüküyor.


Bir katlı otoparka sahip olamayan Düzce belediyesi her gün fikir değiştirdiği Cedidiye meydanına yapacağı binanın altına otopark yapacaktı ondan vaz geçti bu kez Asar suyu kenarı da katlı otopark yapmayı düşünmeye başladı.
Ben yapmadım olmadı, ben yaptım olduğu mantığı yöneticilerde olduğu müddetçe Düzce’de gelişmelerin olması oldukça zor görülüyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL