banner
Düzce Yerel

SALDIRINCA VURULDU

Düzce belediyesi sokak hayvanları konusunda gerekli tedbirleri almaktan kaçınması nedeniyle insanlar kendilerini savunmaya başladılar. Kabalak sırtlarındaki Faruk Özlü tarafından büyük iş yapılmış gibi seçim döneminde lanse edilen hayvan rehabilitasyon merkezinde..

SALDIRINCA VURULDU

Düzce belediyesi sokak hayvanları konusunda gerekli tedbirleri almaktan kaçınması nedeniyle insanlar kendilerini savunmaya başladılar.
Kabalak sırtlarındaki Faruk Özlü tarafından büyük iş yapılmış gibi seçim döneminde lanse edilen hayvan rehabilitasyon merkezinde kısırlaştırılan yada tedavileri yapılan hayvanlar için barınak olmayınca sokak da alındığı yere bırakılmaya başlandı..
İşte son örnek…
Kalıcı konutlar Esentepe ile Yeşiltepe mahalleleri arasında bulunan 9. Düzce bulvarında ,yol kenarındaki çalılıkların arasında karnından silahla vurulmuş bir köpek ölüsü bulundu.. Köpeğin oradan geçen kişilere saldırdığı ve vatandaşında kendisini korumak için silahı ile köpeği vurduğu düşünülüyor. Düzce sokaklarında cirit atan,. gruplar halinde gezen köpeklere karşı tedbir almayan ,artık kulaklarına bile küpe takmayan belediyenin yeni düzenlemeler ile birlikte neler yapılacağı merak edilirken Düzce Türkiye’nin sokaklarında en çok köpek dolaşan tek il’i olma özelliğini de elde etmiş oldu..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL