banner
Spor

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI BAŞLADI!

Düzcespor’un 37. Haftada deplasmanda Yomraspor’u 2-1 yenerek ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu garanti etmesinin ardından yüzlerce taraftar sevinç kutlamasında bulundu. Düzcespor- Yomraspor maçının bitiş düdüğünün çalınmasının ardından İstanbul Caddesi’ne çıkan taraftarlar kımızı laciverti..

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI BAŞLADI!

Düzcespor’un 37. Haftada deplasmanda Yomraspor’u 2-1 yenerek ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu garanti etmesinin ardından yüzlerce taraftar sevinç kutlamasında bulundu. Düzcespor- Yomraspor maçının bitiş düdüğünün çalınmasının ardından İstanbul Caddesi’ne çıkan taraftarlar kımızı laciverti bayrak, flamalarıyla ve yaktıkları şampiyonluk meşalesiyle slogonlar eşliğinde Anıt Parka yürüdü. Düzcespor’un şampiyonluk kutlamalarına yaşlı, genç ve ailelerinde katılımıyla renkli görüntüler oluştu.

 

Düzce’de şehir adeta kırmızı laciverte büründü.Yüzlerce taraftar maçın bitiminin hemen ardından bayrak ve flamlarla İstanbul Caddesi’ne akın ederek şampiyonluk için sevinç gösterilerinde bulundu.

 

Anıtpark’ta her yaştan taraftarın ve ailelerinin yer aldığı kutlamalar devam ediyor.

 

Düzcespor’un şampiyonluğu kucaklamasının ardından Düzcespor Store’ye akın eden taraftarlar, kımızı lacivertli bayrak, flama ve şapka alabilmek için sıraya girdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL