banner
Kültür Sanat

SATRANÇ İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI!

Kefeli Sanat’ın Stefan Sweig’in unutulmaz eseri satranç romanından uyarlanan tiyatro oyunu ilk kez izleyici ile buluştu. Kefeli Sanat sahibi Hüseyin Kefeli’nin Stefan Sweig in unutulmaz eseri Satranç romanından, aynı isimle..

SATRANÇ İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI!

Kefeli Sanat’ın Stefan Sweig’in unutulmaz eseri satranç romanından uyarlanan tiyatro oyunu ilk kez izleyici ile buluştu.

Kefeli Sanat sahibi Hüseyin Kefeli’nin Stefan Sweig in unutulmaz eseri Satranç romanından, aynı isimle  uyarladığı tiyatro oyunu ilk kez izleyiciyle buluştu. Düzce Belediyesi  Kültür Merkezinde sahnelenen oyun izleyiciden tam not aldı.  Tiyatro severlerin salonu doldurduğu Satranç oyununda, Düzce’li gençlere de sahne veren Kefeli, “Oyunumuzu izlemeye gelen herkese çok teşekkür ediyoruz. Son yıllarda tiyatroya olan ilgi inanılmaz. Düzce’de sahnelediğimiz her oyunda salon dolup taşıyor. İnsanlarımız pandemi nedeniyle sosyal etkinliklere hasret kalmış durumda” dedi.

Düzce’de tiyatroya ilgi duyan herkese kapılarının açık olduğunu belirten Hüseyin Kefeli, “Gençlerimizin tiyatroya ilgisi oldukça güzel. Bize gelen genç arkadaşlarımıza her türlü destek oluyoruz. Satranç oyunumuzda da ilk kez tiyatro sahnesine çıkan arkadaşlarımız var. Hepsi de yetenekli gençler. Tiyatro bir gönül işidir, aşk işidir. Biraz yeteneği olduğunu düşünen ve ilgisi olan genç kardeşlerimize kapımız her zaman açık” dedi.

Kefeli Sanat’ın Satranç oyunu 10 Mart 2022 Perşembe günü tekrar sahne alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL