banner
Düzce Yerel

SERAMİKSAN KAPOĞLU YAPI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI!

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Türkiye’deki bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Düzce’deki yeni bayisi Kapoğlu..

SERAMİKSAN KAPOĞLU YAPI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI!

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Türkiye’deki bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Düzce’deki yeni bayisi Kapoğlu Yapı düzenlenen açılış töreniyle Düzce halkının hizmetine açıldı.

Olimpiyat Kavşağı mevkisinde kurulan Seramiksan açılış törenine; Seramiksan Direktörü Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, firma ortakları Gökhan Kapoğlu, Atabey Kapoğlu, siyasiler, iş insanları, spor camiasının sevilen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

BİRBİRİNDEN FARKLI TASARIMLAR

Seramiksan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğu 600 metrekare kapalı alanı, 3 bin 500 metrekare alana sahip yeni showromunda seramik, vitrifiye ve yapı kimyasallarından geniş ürün portföyünü müşterilerinin beğenisine sunacak.
Kapoğlu Yapı yeni showroomunda, banyolarda stilini yansıtan banyo mobilyası markası VOQ ‘un birbirinden farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden tasarımlarını da müşterileriyle buluşturacak.

“İŞBİRLİĞİMİZ UZUN YILLAR DEVAM EDECEK”

Kapoğlu Yapı ortakları Gökhan Kapoğlu ve Atabey Kapoğlu’nu tebrik eden Seramiksan Direktörü M. Süreyya Çağlar: “Türkiye’nin dört yanında Seramiksan markasını başarıyla temsil bayilerimiz ile büyük bir aileyiz ve tüm başarılarımızın arkasında bir olmanın, birlik olmanın gücü ve motivasyonu var. Müşteri beklentilerini karşılamanın geçen gün daha da zorlaştığı günümüzde, yenilikçi, yaratıcı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm üreten bir anlayışla hizmet verme konusunda bayilerimizden yana oldukça şanslı olduğumuzu biliyorum. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bayimiz Kapoğlu Yapı ile başlayan iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Anadolu’da bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan yeni mağazamızla, müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi buluşturduğumuz için gururluyuz. Kapoğlu Yapı’ya kazançlı günler diliyorum. Seramiksan olarak her zaman tüketiciyi dinleyen ve onların beklentilerini dikkate marka olarak müşteri memnuniyetine önem Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak. Artan ihtiyaçlarına tek çatı altında hizmet verme oluşturduğunuz yeni mağazacılık konseptimizle Türkiye çapında 76 şehirde 240’ı aşkın mağazamızla hizmet veriyoruz’ ‘dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL