banner
Düzce Yerel

ŞEVVAL EKİZ ÇEYREK FİNAL’DE !

O ses Türkiye yarışmasın da Düzce rüzgarını estirmeye devam eden Şevval Ekiz 4. Tura çıkma başarısını gösterdi. 3. tura Oğuzhan Koç’un takımını temsil ederek çıkan Şevval Ekiz , söz ve..

ŞEVVAL EKİZ  ÇEYREK FİNAL’DE !

O ses Türkiye yarışmasın da Düzce rüzgarını estirmeye devam eden Şevval Ekiz 4. Tura çıkma başarısını gösterdi.
3. tura Oğuzhan Koç’un takımını temsil ederek çıkan Şevval Ekiz , söz ve bestesi Sezen Aksu’ya ait olan yalnızlık senfonisi isimli şarkıyı seslendirdi. İyi bir performans sergileyen Şevval Ekiz, seyirci oylamaları sonrasında , O ses Türkiye’nin formatı gereği Beyaz tarafından transfer edilerek ,Beyaz’ın takımında yarışmaya hak kazandı.

O ses Türkiye’nin 4. tur diğer bir deyişle çeyrek tur çekimleri 3 ocak pazartesi günü yapılacak. 3 ocak da saat 13.00 ve 16.00 saatleri arasında iki ayrı bölüm halinde yapılacak olan çekimler, Maltepe Üniversitesi salonun da yapılıyor. Çekimlere canlı olarak katılmak Şevval Ekiz’e performansı sonrasında, oy vermek isteyenler TV 8 ‘den seyirci olmak için başvuruda bulunabiliyorlar, yada Biletix’den bilet alabiliyorlar.
Tv 8 ekranlarında yayınlanan O ses Türkiye yarışmasında, Düzce rüzgarının esmesini sağlayan Şevval Ekiz, Düzce’lilerin stüdyoya gelerek canlı performansını izlemelerini ve yine stüdyoda yapılacak oylamada kendisini desteklemelerini istedi.

Şevval Ekiz “ 3 Ocak’ta çekimleri yapılacak olan çeyrek finalde hemşehrilerimin destekleri ile başarılı olacağıma ve yarı finale çıkacağıma inanıyorum. Stüdyoya gelip destek verirlerse hem o güzel ortamı görmüş olacaklar hem de benimle birlikte olacaklar, hem de Düzce ismini bir kez daha tüm izleyenlere duyurmuş olacağız” dedi.


3 Ocak’ta çekimleri yapılacak olan programın Tv’den yayın tarihi ise henüz belli olmadı.
Bu arada Düzce belediyesinin destekleri ile 3 Ocak’daki çekimlere Düzce Üniversitesinden öğrencilerinde gideceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL