banner
Düzce Yerel

ŞİFAYLA DUAYLA AŞKLA MUCİZELERLE

Yoğun bakım kızımı iyileştirip bana geri ver lütfen. Çünkü daha çok hayallerimiz var .Kabul olmasını istediğimiz dualarımız var bizim. Bazen insanın söylemek istedikleri olur ama ağzı kilitlenir kalır. Bende bir..

ŞİFAYLA DUAYLA AŞKLA MUCİZELERLE

Yoğun bakım kızımı iyileştirip bana geri ver lütfen. Çünkü daha çok hayallerimiz var .Kabul olmasını istediğimiz dualarımız var bizim.

Bazen insanın söylemek istedikleri olur ama ağzı kilitlenir kalır. Bende bir süre böyle kalıyorum. sonra kendi kendime konuştuğumu fark ettim kızımı beklerken. Dedim ki kendi kendine konuşmalarını yaz kızına. Sabahın 5 ‘i insanın bazen içindekilerini o an dökmek gelir ya bende öyleyim ışte.ve yazmaya başladım.

Benim maviş gözlüm. Yoğun bakımda olduğun için bu mektubumu okuyamazsın. Allahıma ve meleklerine kızımın kulağına annen kapıdan hiç ayrılmıyor hep seni düşünüyor kalbi seninle söyler misiniz. Biliyorum ki sen beni hissediyorsun. Allahım her şeyim için niyet ediyorum sevgili meleklerim sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sizlere benim duamı özlemimi kızıma ilettiğiniz için.

Acaba şu an ne durumdasın, bensiz ne yapıyorsun acı çekiyor musun anneeeee gel ne olur mu diyorsun acaba. Allahım bana sabır ver..

Seni beklerken film şeridi gibi gözlerimin önünden geçiyor  yaşadıklarımız. Uykusuz ama bir o kadar güzel kokunla geçen geceler. İlk anne kelimen ilk çizimlerin, karamaların ilk dişin biliyor musun hepsini saklıyorum. İlk karnen sanki ömrümde hiç karne görmemiş gibi fotoğraf çektirmelerim. Anne duyuyorum söylediklerini diyerek yaptığın eleştiriler arada bir inatlaşmalarımız. katlanamam dediklerime senin için katlanabildiğimi gördüm.

Beni kıran şeyler seni üzdüyse beni kıranlara daha fazla düşman oldum. Onlardan nefret ettim seni üzdükleri için.

Benim tek dileğim seni sevenlerle birlikte olacağın mutlu bir hayat yaşanan kızım. Tüm dileklerinde bu mutlu hayatın içinde bir bir gerçekleşecek.

Allahım var olduğun için karşılaştığım zorlukların içinde dayanağım olduğun için Beni bir meleğin hizmetine verdiğin için teşekkür ediyorum.

Tabiki asıl teşekkür hayatımı bambaşka yöne çeviren Nildemime gelsin.

Bu süreçte her daim yanımda  olan Rahmetli annem ve babam kardeşime beni her zaman arayıp soran dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Aslında tek tek yazmak isterdim isimlerinizi biliyorum ki bu yazımı okurken ömür Beni de aklından geçirdi diyen dostlarıma gelsin..

Şifayla duayla aşkla mucizelerle Allahıma emanet ol kızım. Hadi bekliyorum seni heyecanla fazla beni bekletme olur mu bitanem.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL