banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

ŞİKAYET YAĞMIŞ!!

Türkiye’de ulusal anlamda şikayetlerin yapıldığı sosyal platform olan “Şikayet var” sitesine Düzce Belediyesi ile ilgili  onlarca şikayet var.  Eylül 2020’ye kadar şikayetlerin tamamına yakını su ile ilgiliyken, Eylül ayı itibariyle..

ŞİKAYET YAĞMIŞ!!

Türkiye’de ulusal anlamda şikayetlerin yapıldığı sosyal platform olan “Şikayet var” sitesine Düzce Belediyesi ile ilgili  onlarca şikayet var.  Eylül 2020’ye kadar şikayetlerin tamamına yakını su ile ilgiliyken, Eylül ayı itibariyle gelen şikayetler su sorunundan otobüs sorununa dönmüş durumda.

 

insanların satın aldıkları ürünleri, kargo işlemleri ve hizmetler hakkındaki şikâyetlerini çevrim içi olarak firma ve şirketlere iletebilmesini sağlayan web sitesi olan Şikayetvar veya Şikayetvar.com’a Düzce Belediyesi ile ilgili şikayet yağıyor.

Bir okuyucumuzun durumu Ahali Gazetesine bildirmesi üzerine yaptığımız incelemede, Düzce Belediyesi’nin çeşitli birimleri ile ilgili onlarca şikayet olduğunu gördük. Özellikle 2020 yılı yaz aylarında yapılan şikayetlerin tamamına yakını su sorunuyla ilgili. İnsanlar günlerce suların akmamasını bu alanda dile getirirken,  4 Eylül itibariyle şikayetler otobüs ve işletmelerine yönelmiş durumda. Onlarca Düzceli şikayetvar.com’a Düzce’deki otobüs işletmelerinde yaşadıkları sorunları yazarak çözüm bulunmasını talep etmiş. Düzce’nin otobüs sorunu sadece Düzce’de kalmamış, internet ortamından tüm ülkeye ulaşmış durumda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL