Düzce Yerel Ekonomi Genel Gündem

Şıralık spor kompleksine nakledildi dediler??

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün,  tribünlerinin Düzce Şıralık spor kompleksine nakledildiğini açıkladığı Düzce Belediyesi Güreş sahasının tribünleri oldukları yerde duruyor. Tek fark artık kullanılacak halde değiller.   28 Ağustos 2020..

Şıralık spor kompleksine nakledildi dediler??

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün,  tribünlerinin Düzce Şıralık spor kompleksine nakledildiğini açıkladığı Düzce Belediyesi Güreş sahasının tribünleri oldukları yerde duruyor. Tek fark artık kullanılacak halde değiller.

 

28 Ağustos 2020 tarihinde ulusal basına da yansıyan haberlerde, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2017 yılında inşa edilen ve yaklaşık 1,5 milyon liraya mal olan Düzce Belediyesi Güreş Sahasında bulunan tribünlerinin Düzce Şıralık spor kompleksine nakledildiğini açıklamış, Bahçeşehir sakinlerinden de tam destek almıştı.  Özellikle sosyal medya üzerinden Başkan Özlü’ye övgü dolu mesajlar gönderen Bahçeşehir sakinleri, güreş sahasının yerinin tekrar yeşillendirilmesini de talep etmişti.

 

Güreş sahasını incelemeye giden ekibimiz, tüm tribünlerin yerinde durduğunu görüntüledi.  Başkan Özlü’nün taşıdık dediği tribünler hangileri bilemiyoruz ancak güreş sahasında tribünler dahil olmak üzere tekrar kullanılabilecek pek bir malzeme kalmış gibi değil.

 

Tribünlerdeki koltuklar sökülüp parçalanmış, duvarlar yıkılmış, tuvaletler kırılmış ve zemin malzemeleri sökülüp atılmış. 1,5 milyon lira harcanarak yapılan güreş sahası, ne sökülmüş, ne de taşınmış.  Sahipsizlikten, çürümeye, çalınmaya, yıkılıp dökülmeye terk edilmiş.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL