banner
Gündem

SİZLER BİZİM MUCİZEMİZSİNİZ

Bir kadının gerçek hikayesi ne zaman başlar biliyor musunuz içindeki kadınlık ve annelik gücünü fark edince özellikle özel çocuklu olduğunda. NAZIKAR ALBAYRAK ELI öpülesi bir kadın özel bir anne ve..

SİZLER BİZİM MUCİZEMİZSİNİZ

Bir kadının gerçek hikayesi ne zaman başlar biliyor musunuz içindeki kadınlık ve annelik gücünü fark edince özellikle özel çocuklu olduğunda. NAZIKAR ALBAYRAK ELI öpülesi bir kadın özel bir anne ve bu dünyada annesine cenneti yaşattıran ERDEM ALBAYRAK %98 engelli özel evladımız.

Bana göre en büyük erdem insanın vicdanını dinlemesi ve iyilik yapması için çaba harcamasıdır. DÜZCE SEVDALILARI VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GIBI.. Dünya bize emanet biz özel insanlar maddi manevi ihtiyaç sahiplerimiz sizlere emanet. Size ihtiyacı olan insanlarımızın ruhlarına mutluluk huzur güneşi doğduruyorsunuz. İyi ki varsınız sizler bizim mucizemizsiniz.

Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan yakışıklı erdemimizin mutluluğunu arabasına bindiğinde sevincini çığlıklarıyla yaşattı bize. Sanki yollar benim   bende yürüyorum artık  Özgürüm özgür duyun sesimi duyun diyor.

Engelli insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyorlar DÜZCE SEVDALILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ. Sadece bu mu ihtiyaç sahiplerimizin  sofralarına bir ekmek, bir tas çorba oluyorlar. Bazen yürüyemeyen insanlarımızın bacakları,  görmeyenlerimizin gözleri oluyorlar. Destekleriyle çırpınışlarıyla gün geçtikçe bu örnek insanlar, Reşit abiler, Recep abiler, İlknur ablalar artacak sizlerin sayesinde. Ah şu kalbinizin güzellikleri bir de yüzünüze yansıyor ya, huzur dağıtıyorsunuz.

Kızım Nildem Bilgin tekerlekli sandalyesiyle derneğin bir üyesi olarak,  çalışmalarında  kucaklarında taşımaktan yorulmak ne demek,  kızımdan güç alıyorlar sanki.. Teşekkür ediyorum sizlere.

Bence yeryüzünde bir çiçek tarlasının en güzel günüydü ERDEM ALBAYRAK’ın şarjlı  arabaya kavuşması. Hayatta en güzel yer bir duanın içinde olmaktır. Sevmeyi ne güzel biliyorsunuz özel çocuklarımızın özgüvenleri çoğalıyor sizlerin sayesinde. İyi ki Düzce sizleri tanıdı ve yanımızda olduğunuz için sizleri ayakta alkışlıyorum. Düzce sevdalıları sayesinde ERDEM ALBAYRAK’ı yazıma döktüğüm içinde kendimden gurur duyuyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL