banner
Spor

SON SANİYELERDE

Düzce’ yi 1. Basketbol liginde temsil eden Global Connect Travel Düzce son saniyelerde yenildi. Kalıcı konutlar kapalı spor salonunda oynanan karşılaşmada kadın Basketbol takımımız Fenerbahçeye son saniyelerde 74-70 yenildi. Fenerbahçe..

SON SANİYELERDE

Düzce’ yi 1. Basketbol liginde temsil eden Global Connect Travel Düzce son saniyelerde yenildi. Kalıcı konutlar kapalı spor salonunda oynanan karşılaşmada kadın Basketbol takımımız Fenerbahçeye son saniyelerde 74-70 yenildi.
Fenerbahçe alt yapısı olan Fenerbahçe Gelişim ile kendi sahasında karşı karşıya gelen Kadın Basketbol takımımız Global Connect Travel Düzce’ nin karşılaşma setleri 26-19,15-15,13-26 ve 16-14 olarak son buldu. Çok rahat oynayan temsilcimiz son saniyelerde iyi götürdüğü karşılaşmayı 74-70 kaybetti.
GCT Düzce karşılaşmada Melis Uçar 4, Melike Bakırcıoğlu 6, Rivers 13. Cansu Arslan 6, Pelin Küccük 18, Elif Nur Ayhan 2, Rana Uçar 2, Seda Öztürk 8. Saliha Mandıracı 11 sayı attı. Fenerbahçe Gelişim takımında ise ABD’li oyuncusu Cheslek 26 sayı ile karşılaşmanın en sayı atanı oldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL