banner
Düzce Yerel

SONBAHAR GELDİ HALA BİR PARKIMIZ YOK

Mayıs ayında biterek hizmete açılacak olan millet bahçesi Eylül ayında hala açılamadı. Parkın Ekim ayı gibi açılması bekleniyor.   TOKİ tarafından Genel merkez projesi olarak hayata geçirilen millet bahçesi Mayıs..

SONBAHAR GELDİ HALA BİR PARKIMIZ YOK

Mayıs ayında biterek hizmete açılacak olan millet bahçesi Eylül ayında hala açılamadı. Parkın Ekim ayı gibi açılması bekleniyor.

 

TOKİ tarafından Genel merkez projesi olarak hayata geçirilen millet bahçesi Mayıs ayında tamamlanarak hizmete açılacaktı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün defalarca kez verdiği tarih bir türlü tutmadı. Tarihlerin hiç birine park yetiştirilemediği gibi, Düzceliler koca bir yazı yine parksız yine bahçesiz, yine yeşilsiz geçirdi. 15 Temmuz’da açılacağı söylenen park açılmayınca umutlar 17 Ağustos’a kaldı. 17 Ağustos’ta da açılamayan park için vatandaş 30 Ağustos’a umudunu bağladı. 30 Ağustos’ta gelip geçti ve park açılamayınca bu kez tüm umutlar 29 Ekim’e bağlandı.

Her basın açıklamasında en kısa sürede bitirilecek diyerek 4 aydır oyalanan Düzceliler parkın bitmesini umutla bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL