banner
Düzce Yerel Gündem

SORULAR NET CEVAPLARDA NET OLSUN!!

Geçtiğimiz  günlerde Beltaş Yönetim Kurulu Başkanı  Fevai Arslan’la ilgili bir takım iddiaları dile getiren Akçakoca Tv’nin iddialarını bizlerde paylaşmış, haber metni üzerinden Düzce kamuoyunun konuştuğu konulara cevap verilmesini istemiştik. Arslan,..

SORULAR NET CEVAPLARDA NET OLSUN!!

Geçtiğimiz  günlerde Beltaş Yönetim Kurulu Başkanı  Fevai Arslan’la ilgili bir takım iddiaları dile getiren Akçakoca Tv’nin iddialarını bizlerde paylaşmış, haber metni üzerinden Düzce kamuoyunun konuştuğu konulara cevap verilmesini istemiştik.

Arslan, günlerdir kamuoyunun konuştuğu konulara, kendince cevaplar vererek topu taca atmış, dolambaçlı yollarla kendisi ile ilgili iddiaların içine Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü de sokarak , hedef şaşırtma çabasına girmiş.

İddialarla hiç alakası olmayan bir haber sitesine yayınlattığı cevap metninde ise sorulan sorular dışında her şeye cevap vermiş.

Sayın Arslan, sorular çok net…

Cevapların da çok net olmasını bekleyerek, kamuoyunda konuşulan tüm iddiaları aydınlatmanızı bekliyoruz.

 

BİZ KAMUOYUNU DOĞRU BİLGİLENDİRME ADINA, SORULARIMIZI SORMAYA DEVAM EDELİM

Sahibi olduğun taş ocaklarından Yönetim Kurulu Başkanı olduğun BELTAŞ’a  hammadde tedarik ediyor musun etmiyor musun?

“10 yıl önce nerden taşlar  geliyorsa, nerden alınıyorsa şimdi de oradan geliyor ve işleniyor… “ demişsin. Peki, kim bu firmalar. Ve bu firmalarla senin yakınlığın ne?

Asfalt plentinin EGE İnşaat’a  kiralanmasında senin aracı olduğun ve bu firmayla Ankara’ya dayanan bir hukukun olduğu iddia ediliyor. İşin aslı nedir?

EGE İnşaat ile her hangi bir ortaklığın var mı?

Ve bu EGE İnşaat firmasının üstyapı çalışmaları için İSKİ’ye asfalt vermediğini iddia etmişlerdi. İşin aslı nedir? İSKİ’ye neden beton verilmiyor?

Eskilerin “çiğ yemedim ki karnım ağrısın” diye güzel bir sözü vardır.

Madem alnın  ak, yüzün pak; gocunacak yaran yok, açılacak aran yok, temizsin, dürüstsün, korkacak bir şeyin yok çık milletin karşısına olanı biteni anlat.

 

Biz de Bekliyoruz…

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL