banner
Düzce Yerel Gündem

ŞU FOTOĞRAFI ÇEKMEK BİRGÜN BİZE DE NASİP OLSUN

Şampiyonluk yolunda ilerleyen Düzcespor’un, Adıyamanspor karşısında 2-0’lık mağlubiyet alması herkesi şaşırttı. Protokol tribününe bakınca aslında Adıyamanspor’un maçı nasıl kazandığı çok net görüldü. Geçtiğimiz haftayı grubunda lider olarak tamamlayan Düzcespor, Adıyaman..

ŞU FOTOĞRAFI ÇEKMEK BİRGÜN BİZE DE NASİP OLSUN

Şampiyonluk yolunda ilerleyen Düzcespor’un, Adıyamanspor karşısında 2-0’lık mağlubiyet alması herkesi şaşırttı. Protokol tribününe bakınca aslında Adıyamanspor’un maçı nasıl kazandığı çok net görüldü.

Geçtiğimiz haftayı grubunda lider olarak tamamlayan Düzcespor, Adıyaman deplasmanında ev sahibi takıma 2-0 yenildi. Herkesin  zorlu rakip olarak görmediği Adıyamanspor sahada tarih yazdı.  Yenilgi Düzce taraftarında şok etkisi yaratsa da aslında protokol tribününe bakanlar, Adıyamanspor’un sahadaki azminin nedenini anladı.

Adıyaman’da oynanan maça, Adıyaman Valisi, Adıyaman Belediye Başkanı, Adıyaman Emniyet Müdürü, Alay Konumatanı, neredeyse tüm protokol takımını izlemeye ve desteklemeye gelmişti.

Sahanın dışında ise resmi plakalı araçlar yan yana objektiflere yansıdı.

Takım ruhu, şehir ruhu, şehrin eminlerinin öncülük etmesiyle yakalanabilir. Adıyaman’ı normal şartlarda yenebilecek kapasiteye sahip olan Düzcespor,  şehrin tüm protokolünün desteğini arkasına alarak sahada tüm varlıklarını ortaya koyan Adıyamanspor’a yenildi.

Düzce’de birlik ve beraberlik sinerjisinin yakalanmasına büyük  vesile olan Düzcespor, bir tek protokol tribününde, tüm protokolü bir arada göremedi. Valisi, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, Alay Komutanı, Rektörü, tüm siyasi parti il başkanları, kurum müdürleri…. Hepsinin olduğu bir fotoğraf karesi çekmek, inşallah Düzceli spor muhabirlerine de nasip olur. Düzcespor  takımı işte tüm şehri arkasında o zaman hissedebilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL